משהו שכתבתי .

שלי פאר

New member
משהו שכתבתי .

פעם באתי אלייך כי אהבתי אותך . היום כי אתה נוגע בי . מבוסס על חלום , ועל המון המציאות . " אפשר לשבת איתך , עד שהוא יבוא !!? " היא שאלה . ואני עברתי למצב ישיבה . שכבתי שם והבטתי על הכחול של השמיים , על ההשתקפות מהים , על העננים הלבנים האלה ... כמו רוגע , כמה לבן .. חייכתי חיוך מתבייש . " את אוהבת אותו , הא !? " היא שאלה . שאלה רטורית . אבל עדיין לקחתי לעצמי שניה לעצימת עיניים ואמרתי " את עומרי !? הכי בעולם " . סיימתי את זה בנשימה . " אני לא יודעת אם גם אני הייתי יכולה להיות כמוך . לאהוב כ"כ הרבה וכ"כ הרבה שנים . " היא אמרה וזה היה נראה לי מוזר . " אף אחד לא יודע מה הוא יכול " אמרתי לה והורדתי ראש למטה . שחקתי עם כמה אבנים שעמדו בצד . פתאום נתתי לה דוגמא הכי פשוטה . שהכי באה מהחיים האמתיים שלי . " תראי אותי , אני לא האמנתי שאני אשרוד חודש אחד ... איזה חודש .. יומיים , בדירה משלי , לבד , בעיר אחרת ... ואני כמעט שנה עושה את זה . בדיוק איפה שאמרתי בדירה משלי , לבד , בעיר אחרת . אז לאהוב מישהו כ"כ הרבה זמן .. ולעבור חיים שלמים איתו ובלעדייו .. זה לא כזה גדול ולא כזה נורא . " " הוא עושה אותך מאושרת ?! " היא שאלה ואני תהיתי מה זה קשור !? למה היא שואלת את זה !? בגלל מה שאני שאני איתו ומה שאני שאני בלעדיו !? בגלל האור בעיניים !? הברק !? " כן . ולא . וכן ולא ולא כן ולא . " נשימה ארוכה . " לא יודעת . " " אם את לא יודעת , למה את פה !? " " אולי .. כדיי לדעת !? " " כן . הוא עושה אותי מאושרת . נכון שפעם הייתי באה אליו כי הייתי אוהבת אותו , והיום אני באה כי הוא נוגע בי , אבל הוא עושה אותי מאושרת . " ואז היא ביקשה ממני להגדיר אושר . והוא בדיוק בא . אז אמרתי לה שהיא יכולה להתסכל עליו טוב טוב . ולשים רגע בצד את העובדה שהיא אחותו הגדולה . ואמרתי לה שאני לא יכולה להגדיר לה אותו . אני פשוט יכולה לחבק אותו חזק חזק . שלא יעלם לי . שוב .

מאוד יפה ../images/Emo8.gif

אהבתי
אל תהרגי אותי כן.. אבל אני לא חושבת שזה מצריך הודעה חדשה
יכולת ליכתוב את זה באחת מההודעות של תפוז
חחחחח

RTur

New member
יפה מאוד אבל..

תעלי שנייה עם העיניים למעלה.. עוד טיפה.. עוד קצת.. עוד קצת.. לא לא, מתחת לסמל של תפוז.. תקראי, מה כתוב שם בכחול? נכון.. "פורום דודו טסה". כשיהיה כתוב שם "פורום שלי פאר" תוכלי לכתוב כמה דברים שאת רוצה ואיפה שאת רוצה. בינתיים - דברים כאלה תנצל"שי או תפתחי שרשור אוף כי זה ממש לא קשור לדודו. קפיש?

שלי פאר

New member
אני עדיין חושבת שמותר לי לשים את זה איפה שבא

לי . ואני עדיין חושבת שחבל שחזרתי לפה .

RTur

New member
קודם כל, לא, לא מותר לך.

דבר שני, מה הקשר חבל שחזרת לפה? כי הערתי לך על משהו? תעשי לי טובה. לא אמרתי לך לא לפרסם שום דבר, רק ביקשתי לפרסם את זה בהתאם לחוקי תפוז והפורום. מן הסתם אם זה לא קשור לנושא הפורום, מקומו באוף או בנצל"ש. חבל שאת נעלבת כל הזמן משטויות.

אני למדתי מארתור..

יש משהו במה שהוא אומר... צריך לדעת לאן לשרשר וזה טוב שבאת לפה כי בקושי היה פה הודעות.. רק אני וארתור ונועה שנעלמה מיזמן?!! בקיצור אל תעלבי... פשוט תילמדי

שלי פאר

New member
לא נעלבתי .

אני עדיין חושבת שמותר לי לשרשר לאיפה שבא לי . בלי ויכוחים .

nuna19

New member
היי! לא נעלמתי מרצון! ../images/Emo8.gif

אבל עכשיו אני פה. שלי כפרעלייך,עיניים,שיניים ומה שאת לא רוצה... ארתור צודק. נכון שאת מלכה ושדודו אוהב אותך מאוד אבל צריך לעשות סדר בפורום. את בעצמך אמרת לארתור לעשות את זה! אז תישמעי לו. אין הרבה מנהלי פורומים נחמדים כמוהו. לא צריך לשגע אותו בוויכוחים על שטויות. ולא! לא חבל שחזרת.

למעלה