משהו שדומה לקיפר סאתרלנד

משהו שדומה לקיפר סאתרלנד

הוא משחק בסדרה מוטנטים x בערוץ AXN. קוראים לו (לדמות) ג'סי והוא נראה לפעמים דומה לו.

cj20

New member
היי איירה..

תגיד, תמיד יבש פה במשך השבוע עד ליום רביעי?

שלום ולמה את מתכוונת?

שלום גם לך... (שם) נחמד שיש פה בחורות שלא ראו את כל העונה והן נחמדות

cj20

New member
אממ...

אני אשאר בחורה נחמדה גם אם כבר ראיתי את העונה הראשונה (ואת השנייה)?? התכוונתי שרוב השבוע אנשים נכנסים פה ושם אבל ביום רביעי אחרי הפרק יש הרבה פעילות בפורום... אני חדשה כאן אז אני שואלת אם זה המצב...

אוקיי |../images/Emo10.gif|

כן את עדיין תיהיה חמודה ונחמדה אפילו אם ראית את כל העונות שיש ל 24 (כל העונות הקיימות כולל 6, 7, ו- 25) אני צוחק. ולא אחרי כל פרק אין משהו מיוחד בפורום לצערי. למען האמת כמעט אף אחד אפילו לא מדבר על הפרק (חוץ ממני ואולי בגלל שרוב האנשים כבר ראו את העונה הראשונה- כמוך למשל אבל את עדיין חמודה)

cj20

New member
הבנתי

נו טוב, לפחות נשארתי נחמדה... אז מה, הדמות האהובה עליך היא גיינס או שסתם אימצת את השם?

אני רואה שאת מפתחת שיחה- נהדר

ועוד בשעה כזאת (אני רציני בקשר לנהדר) גיינס נחמד סתם כתבתי את השם, אגב השחקן שמגלם אותו שיחק במחזמר "שיער"

cj20

New member
באמת???../images/Emo6.gif

OMG! אני לא יכולה לתאר אותו במחזמר... עוד לא מאוחר... הקצבתי לי זמן עד אחד. אח"כ אני צריכה לחזור ללמוד
אז מי אתה הכי אוהב בסדרה? מהבנים? מהבנות?

קודם כל:

בת כמה את (צריכה ללמוד אז אולי יש לך בגרויות נכון? יש icq ככה נוכל לדבר ביחידות?) אני אוהב את טוני (לא מהכוונה הזאת), פאלמר ואת פנינה (ומי לא אוהב את קים
)

cj20

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוי הרגת אותי מצחוק!!! יש שחקנית חדשה ושמה פנינה???!!! איזה קטע!!! אני מהחבר'ה היותר מבוגרים פה והלוואי שהיו לי בגרויות... אני סטודנטית...

cj20

New member
חפיף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif להיפך

זה היה כל כך מצחיק!!! הייתי צריכה את הצחוק הזה... מעכשיו אני קוראת לנינה פנינה

cj20

New member
כן, פנינה חמודה

אבל אני אוהבת את טרי יותר.... קים גם אבל היא די אנוכית... למשל כשהיא גילתה שטרי בהריון במקום לשאול אותה אם היא בסדר או לשמוח היא מתעצבנת עליה על זה שהיא וגק לא סיפרו לה שהם מנסים להביא ילד... ועוד זה אחרי שאמא שלה שכבה או יותר נכון נאנסה והכל בשביל שאיליי לא יגע בבת שלה, איזו ילדה קטנה!!

cj20

New member
נו, עם זה אי אפשר להתווכח...

טוב, אני אזוז לי כי כבר אחד... שיהיה לך לילה טוב או בוקר טוב או שבוע טוב... העיקר שיהיה טוב... חחחחחחחחחחחח... פנינה!!! אני עדיין לא הפסקתי לצחוק!!! ביי..

די מוזר ששיחה שעושים באי סי קיו

אנחנו מנהלים פה אבל לא משנה. גם אני הולך לארץ הנימנומים (אני יילך לישון בתחושה נעימה כשאני יחשוב על קים
) ביי

Crossface

New member
בקשר לאם יבש כאן

אנחנו ממש פורום חדש עוד לא פורסמנו אפילו (אגב, הבנתי שזה יקרה השבוע) אז אני בטוח שנגדל יהיה פה יותר מעניין וגם את וכל אחד אחר יכול לפתוח דיון על נושא שהוא רוצה רק לסבר לכם את האוזן, עשיתי בדיקה בפורומים חדשים ויש פורומים שפועלים יותר מאיתנו ולא הגיעו לכמות הודעות שלנו מה שאומר שאנחנו מתקדמים לא רע.

למעלה