משהו שאתם מאוד תהנו ממנו

מחפש בנרות ../images/Emo213.gif

דמי חנוכה, כל מע תתקבל בברכה.

Barmelai

New member
מה זה תקליט נדיר?

מפתיע מאוד, קליידוסקופ לא היתה איזוטרית עד כמה שאני יודע, אפילו המלנכולי כתב עליהם פעם
אבל לא מפתיע כמו ההתעניינות הפתאומית שלך במיינסטרים. זה כבר מתחיל להסתמן כמגמה יוסי...

מורנא007

New member
אז את מה אתה אוהב יותר

את הלהקה הבריטית, את האמריקאית או את המקסיקנית?

modulo1000

New member
../images/Emo2.gif האם זה מיכה....היהפוך כושי עורו ?

תאמין לי מיכה עוד שנה ותתן את התשובה שזו זו של אוכלי הצילי קון קרנה.....הצלחנו לקלקל אותך

Jflyaway

New member
מאז ששמע את KEEP YOUR MIND OPEN ?

השיר האהוב עלי מבין כל שירי הקליידוסקופ, פשוט שיר קטן-ענק! אגב אצלי אין העדפות BY FAR בין הבריטית לאמריקאית, מה שכן המקסיקנים - אף שהם טובים - עדיין דרגה מתחת

Barmelai

New member
אין לך על מי להלין אלא על עצמך

אחרי שבעקבות המלצה שלך בפורום רכשתי את התפלץ הזה ורקדתי איתו צ'רקסייה במשך כשנה, הלהקה מככבת היום כאחת התגליות הגדולות ביותר שלי. מובן שקטעים נצחיים כמו taxim, Seven-Ate Sweet הם הלחם והחמאה שלי, אבל את השירים הפולקיים אני כבר אוהב לא פחות. בוקסה קלאסית.

Barmelai

New member
דווקא ל../images/Emo97.gif-קון-קרנה-קליידוסקופ

יש לי טעם מהבית, ואפילו המלצתי עליהם בעצמי לא פעם. לאהוב את האמריקאים זה השג אישי שלי

modulo1000

New member
שלא תדע כמה גילגולים עברו האמריקנים אצלי

בתחילה בויניל הראשון והשני אח"כ אוסף בדיסק בודד אח"כ ארבעת הדיסקים בחברת LINE כמדומני אח"כ ארבעת הדיסקים ברימסטר בחברת EDSEL עם חוברת יותר רצינית אח"כ הבוקסה שציינת שכוללת את האלבומים + סינגלים לראשונה כשהקשבתי להם אמרתי ואללה סוף סוף משהו שדומה לצרצילים אגב תלאות...הצרצילים...עד שמצאתי חבר של אח שלי שהיה לו עותק מקורי שהקליט לי לקלטת אח"כ הגירסא המחודשת שהוציאה האוזן אח"כ הדיסק בגילגולו הראשון (הפקה משותפת של האוזן והד ארצי) אח"כ הדיסק הכפול ואיפה שהוא באמצע קטעים נדירים שהגיעו בדרך לא דרך מישות מקושרת ליואל....רובם יצאו בדיסק הכפול

Barmelai

New member
באמת חור בהשכלה

ואם זאת לא אזעקת ג'ון ברליקורן אינני יודע ברליקורן מהו.

LadyG

New member
ברמלאי מתכוון אני מניחה לחברנו

ג'ון ברליקורן שלא מרבה משום מה לבקר אותנו, וחבל.

Barmelai

New member
נכון, אני מנסה לעשן אותו מתוך המחילה שלו ../images/Emo13.gif

LadyG

New member
צודק...מצויין

טנכטו שאתה שם בכוונה שירים שאני אוהבת?

למעלה