משהו קטן ויפה....שווה ביותר!!!!!

M o o M o o

New member
../images/Emo2.gif אוי מאי גאד../images/Emo2.gif ואני אוהבת אותו!

XD

חחחח נשברה לי הרצפה../images/Emo2.gif../images/Emo44.gif

כי נפלתי עליה בהפתעה ובבום אחד חזק מרוב צחוק. והעולם אותו אוהבבבבבב מכל הלב...
אסף 1 חעיאחועיאמטר שם עלייך עין...
ואת שמת עליו
אוי ווי......
הודעה זו נכתבה בחשאיות, מ6\B

M o o M o o

New member
ולי נשבר השולחן../images/Emo6.gif

והרצפה והכסא
את יודעת מה קורא שאני מתחרפנת...
ואני לא שמה על אסף עין

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifלא לא לא בייב...../images/Emo44.gif

את כבר פלטת אין דרך חזרה
חחח סתם סתם בובית
(זכויות - רותם.) הודעה זו נכתבה בחשאיות, מ6\B

M o o M o o

New member
לא לא לא../images/Emo2.gif

אמרתי על רון לא על אסף
ובובית בכלל אחותי קוראת לי ככה מגיל 4

ההודעות הכפולות מכות שנית../images/Emo11.gif../images/Emo44.gif

M o o M o o

New member
../images/Emo67.gifמיתר מכה את הרצפה שנית

חבל שאור לא פה היינו עושות מסיבה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo44.gif

תזמיני אותה ותצללו יחד לתוך הרצפה ותקבלו בומבה לפנים......

M o o M o o

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לצלול לרצפההההההההההההההההההההההההההההההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה [ קרעת אותייייייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יוווווווווו נזכרתי ששחיתי על הרצפהההההההההההההההההההההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יאללה שאור תבוא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתהההההההההההההההההההה *נופלת* *עושה תנועות של שחיה* מקבלת בומבה* חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אויי חחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נקרעתייייייייייייי *מתיישבת על הכסא*

בכוונה קורעה../images/Emo11.gif../images/Emo44.gif

(מקפיצה בסמוי
הודעה זו נשלחה בחשאיות, מ6\B

יאוווו זה כל כך נכון!!!!../images/Emo9.gif מדהים א

אבל אני לא שולחתתתת אין לי כוח..
הרגליים שלי הלכו כל היום בלונה פארק פווו אני עייפההההה לדעתי גם זה לא כל כך משנה לשלוח לא לשלוח כי הריי אנחנו שולטים במה שיקרה לנו

עזבי רותם..../images/Emo6.gif../images/Emo44.gif

משהו ביני לבין מיתר...

חחחחחח יאוו גדול

האדם החשוב לכם ביותר רשום ליד מס' 4 - אפרת כהן !
השיר שרשמתם במספר 8 הוא השיר שמתאים למי שרשום במס' 3 - נירו לעוף ! חחחחחחחחחחחחחח
מוזר מאוד אבל כנראה שזה עובד

וואו הילוששששש איזה טלפתיה!!!

גם אני רשמתי ליד 4 אפרת חחחח
אני מקווה שזה באמת עובד טלוש! כי המשאלה שבקשתי מאד חשובה לי מאדדדדד

גוד כזה נכוןן!! תראו:

1. 8 2. 3: המ"ס אנשים שאני צריכה לספר להם..! 3. בר <-- שכן שלי, בנאדם כוסון משו בנזז..!: האדם שאני הכי אוהבת..! 4. הילה <-- חברה די טובה שלי: האדם החשוב לי ביותר.., לא נכון אבל בקטנה..! 5. שירה <-- חברה טובה שלי: הכי מכירה אותי.. כן די נכון..! 6. משפחתי..! <-- המשפחה שלי! חח: מביאים לי מזל דהה חח 7. הית' לדג'ר <-- שחקן לבורים שבניכם..!- אני אוהבת אבל לא מצליחה להבין..!
8. פינוקיו..!: מתאים לבר.. חח 9. מי אוהבת אותך יותר ממני?.. מתאים להית' גאד כזה נכון! חח 10. לעוף...
: אומר עליי הכי הרבה.. אכן כן! חח וזה די עצוב אפילו.. =/ 11. יום יבוא..: ככה אני מרגישה בקשר לחיים.. יום יבואא!!!
זה מפחיד כמה שזה נכון חח!

למעלה