משהו קטן וטוב

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
כן. אני לא קראתי את הודעתך הראשונה

בהחלט
כוונתי הייתה שהאוטובוסים שנמכרו הם מסדרת ה-40XX. האוטובוסים שחזרו לשירות הם כמובן מסדרת ה-38XX.
בתשומת לב והבנתי שאתה מתכוון לסידרת ה 4000. אגב, אוטובוסי ה M.A.N E.L202 שעובדים בבאר-שבע, לפי מיטב זכרוני, פועלים עם גלגלת המציגה את מספר הקו.

גלגלות מספרים

בתשומת לב והבנתי שאתה מתכוון לסידרת ה 4000. אגב, אוטובוסי ה M.A.N E.L202 שעובדים בבאר-שבע, לפי מיטב זכרוני, פועלים עם גלגלת המציגה את מספר הקו.
גלגלות מספרים
לאוטובוסים מסדרת 38XX היה שילוט אלקטרוני אשר הורד עם השבתתם. כשהחליטו להחזיר כמה מכונות מההשבתה לשירות, הורכבו עליהם גלגלות ישנות. ולמיטב זכרוני ב-EL של ב"ש יש שילוט יעד קו אלקטרוני.

יצחקA

New member
7334' 7333

7334' 7333
היום, לייד מסוף כרמלית, ראיתי את 7334 הצבוע בצבעי התוכי של קו נוסע באחד הקוים. מישהו יודע באיזה קו הוא משרת? אני יודע ש 7333 משרת בקו 16 אך איני יודע איך הוא צבוע. מישהו יודע איך 7333 צבוע?

תוכי גם כן, וגם 7335

7334' 7333
היום, לייד מסוף כרמלית, ראיתי את 7334 הצבוע בצבעי התוכי של קו נוסע באחד הקוים. מישהו יודע באיזה קו הוא משרת? אני יודע ש 7333 משרת בקו 16 אך איני יודע איך הוא צבוע. מישהו יודע איך 7333 צבוע?
תוכי גם כן, וגם 7335

יהוושע

New member
למה " מכונות"? א ו ט ו ב ו ס י ם!!!

מכונות ישנות
אני משאר שמדובר באחת מהמכונות הישנות שחזרו לשירות לאחר שהושבתו כתוצאה ממחסור בגלל מכירת מספר מכונות מסדרת ה-40XX לחברת "קווים". נ.ב: האם הכוונה ל"משהו קטן וטוב" של משינה? אני מאוד אוהב את השיר הזה והוא של הלהקה הישראלית הגדולה מכולן! אך זה כבר שייך לפורום אחר.

mister K

New member
כך מכנים אוטובוסים בדן.

כך מכנים אוטובוסים בדן.
שים לב שלאוטובוסים של אגד אני לא קורא כך.

יצחקA

New member
ללא נושא

כך מכנים אוטובוסים בדן.
שים לב שלאוטובוסים של אגד אני לא קורא כך.
ללא נושא
בדיסק 'דיסקו מנאייק' של להקת "טיפקס" ברצועה 26 נשמעת הקלטה באחד הרחובות בת"א. ניתן לשמוע רחשי רחוב ובמיוחד רעשים של מכונות ישנות של "דן" מסידרת ה 35XX-36XX ללא מיזוג. ניתן לשמוע מפרקיות וגם E.L202.

מצב
הנושא נעול.
למעלה