משהו פה, לא מובן:

משהו פה, לא מובן:

יש ב-MAKO, את הכתבה המסורתית, הסוקרת את האלבומים שצפויים לצאת בהמשך השנה ( לפחות עד פסח ) ושמה של אתניX ( שוב ) נפקד. אני מתקשה להבין, מדוע זה קורה...

דודי 87

New member
רגע אבל למה רשמת

ששמה של אתניקס נפקד "שוב"? לא הבנתי את משמעות השוב, הרי אם לא היו אלבומים בשנים עברו אז אין טעם לסקירת אלבום אבל השנה כולנו יודעים שיש אלבום ויש תאריך אז באמת אין סיבה למה אתניקס לא מופיעים שם...

דודי 87

New member
אני מסכים איתך שכרגיל אין פרגון...

ועכשיו כשנכנסתי שוב למאקו ולכתבה, זה אפילו עוד יותר מעצבן מאתמול,ממש מתסכל שאתניקס לא מופיעים שם,יש שם כמעט את כל האומנים בישראל והלהקה הכי מצליחה בארץ ב20 השנה האחרונות, שיש לה תאריך לאלבום וזה בקרוב מאוד,לא מופיעה שם..אין לי מילים פשוט חבל!! אני מקווה שבקרוב נבין את פשר הדבר...

דודי, חשבתי על שני דברים בהקשר לעניין הזה:

א. מאוד יכול להיות שבאמת משום-מה ב-MAKO החליטו במכוון להתעלם מהדיסק המתוכנן ולא לרשום עליו כלום. אבל, לכשהוא ייצא, אותו אסף נבו ( מ-MAKO ) ושאר המתעלמים למיניהם יאכלו היטב את הכובע!!! ב. יש מצב, שהכתב דווקא כן רצה להכליל את אתניX ברשימה ( עובדה שבשעתו באתר הספציפי הזה דיווחו על צאת 'מתי לחזור' ) המכובדת הזו ובלהקה ביקשו מסיבותיה השמורות עימה שלא לעשות כן. מחשבה זו, נובעת מהעובדה שבשבוע שעבר, בגליון '7 לילות' עשו סקירה של 20 האמנים המרוויחים ביותר בישראל בשנה וגם משם שמה של אתניX נפקד. בהתחלה התרגזתי על זה, אבל כשקראתי את התוכן שפירט על הכתבה, נרשם שמספר אמנים היו אמורים להיכנס לכתבה, אך הם ביקשו שלא להכלילם מסיבה כזו או אחרת. מה שאומר, שיש סיכויים לא רעים שאתניX הייתה אמורה להיכלל ברשימה באותה כתבה. הרי אתניX מרוויחה לא רע לשנה - טפו, טפו, טפו - שרק ימשיך ככה. כנראה דרור או מי מהלהקה ביקשו מרז שכניק שלא להיכלל באותה כתבה.

נטלייי

New member
הרעיון של ב' מוצא חן בעיני

הכי טוב לדון לכף זכות כל אדם (כן, גם אם הוא עיתונאי
), במיוחד בימים האלה.

למעלה