משהו פה יודע משהו על מודעות זן?

cottoneyejoe

New member
משהו פה יודע משהו על מודעות זן?

הכל יעזור....כל פיסת מידע שתעזור לי לחזור להיות מואר! הכל התחיל באמריקה שם קניתי ספר בשם: zen Guitar ממש בשיא המקריות, הספר ריתק אותי, וגרם לי לחשוב המון, ולאחר תקופה מסויימת חוויתי הארת זן של מתחילים במשך שבועיים או יותר - בלי לדעת בכלל(רק עכשיו אחרי שקראתי קצת יותר בנושא הבנתי מה זה היה, לפני כן לא ידעתי מה זה זן בכלל), זה הדבר הכי נפלא שחוויתי בחיים שלי, מעיין מושלמות כזאת יכולת הבנה עמוקה עד לפרטים הכי קטנים, הכל ניראה שונה וכאילו רק עכשיו נולד, הרגשתי שאני ממצה את כל יכולותי על הקצה גם זה שחשבתי שלא קיים,הייתי בנאדם " אחר" הרגשתי שינוי עצום בי ובכל הסובב אותי, הפה הלב הרגש הנפש והשכל דיברו כאחד ואף פעם לא הרגשתי שאני מתחרט על מה שאני אומר, הייתה לי את היכולת להרגיש אנשים אחרים ברמה אחרת עד כדי כך שנבאתי את המשפטים הבאים שלהם ואת התחושות שלהם בצורה מדוייקת ותמיד צדקתי! הרגשתי שכול יותר במחשבות הרגשתי את עצמי, אבל איכשהו איבדתי את התחושות הללו ואיך שהו יצאתי מהדרך, אבל אחרי שטעמתי את "הסוכרייה" הזו זה ברור שאני רוצה שוב.... הפעם אני אדע מה לעשות כדי לא לצאת החוצה מהשביל....אבל איך מגיעים לשם שוב...איך?! אני לא זוכר את השביל.... אז..יש ידיעות לדרך?

ברוך בואך ערן יש פורום שלם בענין|4u

תנסה בפורום מדיטציה:))) תחפש את אינקה- הוא ישמח לכוון אותך. בהצלחה

למעלה