משהו נחמד בשביל כולם כאן....

והנה המזל שלי------קשת...........

ומתוך ההבנה שלי בנושא כי אני מתעסקת קצת בכל הקשור למיסטיקה ואסטרולוגיה ואני יכולה להגיד להגיד שחלק מהדברים שפה ממששששששששששששששששששששש נכוניםםםםםםםםםםםם למרות שזבה כללי אבל הכלליות היא מה שמאפיינת את המזל שלי ואותי......... למרות שיש עוד ועוד....... אבל אחלה רעיון בארי יקירי......... שפירסמת את זה........ אהבתייייייייייייייי למרות שיש עוד תוספות שאני יודעת אותם עליי,,,עלייך על כולנווווו.. אבל תודה מתוקוןןןןןןןןן שלך....חוקרת

ב א ר י

New member
חוקרת יקרה שלי...

אני אכן מאשר לך שתוסיפי את מה שנראה לך לנכון לכל מזל. פיתחי שירשור משלך ועשי כמוני. בהחלט אשמח לדעת מהו גורלי שנקבע ע``י הכוכבים לפי מזלי. בארי

*g99

New member
חוקרת מתוקה,

אשמח אם תקחי את פרטיי ותתני לי תשובה. תודה...

אשמח מאוד........

תתני לי את פרטייך......... שם לפי התעודת זהות ......... תאריך לידה........ שעת לידה מדויקת........ ואני אתן לך תשובה יותר מאוחר..... חוקרת

חוקרת, עכשיו הבנתי

מאיפה הכנות והזרימה. מזל קשת איך לא. יש לי אחות קשת. נכון שבמציאות יש כאלה שנפגעים מכם? כי לא מבינים את הישירות של קשת? יונית

*pank

New member
אחלה מזל! זה גם המזל שלי

אין כמו מזלות האש.

פאנק יקירתי

ליתר דיוק אין כמו מזל קש... ולא רק אני אומרת אלא הרבה אסטרולוגים .... אז אני ואת אותו מזל מזל האש ..... אותו ראש....... יפהההה היתה לי הרגשה כזאת .. לפ י מילותייך ,,ומחשבותייך..... חוקרת

*pank

New member
חוקרת פרטית!

מה שמאפיין אותנו זה שהרגליים ניצבות איתן על הקרקע, אבל הלב והראש תמיד שואפים לשמיים. עכשיו שאני יודעת שאת קשת, זה מסביר את הפתיחות שלך לחיים.

לב אדום

New member
אני עקרבית וכמעט הכל נכון

בעצם,,,הכל נכון נ,ב בארי אתה צריך לתת לי תשובה ,,,בקשר להסבר של ההודעות נבחרות אמרת שתבר ותחזור אליי

*pank

New member
ללב-אדום עכשיו הכל מובן..

זהו אחד המזלות האהובים עלי, מזל עקרב הן פלפליות ועם בטחון עצמי, מאוד פתוחות וזורמות עם החיים, מאוד דוגריות, יש להן פה חבל``ז למי שנופל עליו. לגבי גברים יש לי משיכה לא מוסברת אליהם, ואני תמיד מזהה אותם מראש. זהו מזל של יצרים ותשוקה. הם מזל מים. כשהם חושקים או חושקות במשהו הם מאוד עקביים הם יכולים להתיישב על המטרה תקופה ארוכה ולא לוותר עד שכיבשו אותה. כשעקרב מחזר או מחזרת כדאי לצד המחוזר להבין שסרוב לא יתקבל בהבנה וגם יהיו הפוגות הם תמיד ישובו להתקיף את המטרה. באהבה פאנק.

לב אדום

New member
או פנקוש כמה שאת צודקת,,,,

כל מילה סוכר הכל נכון ממש מאיפה את יודעת את זה? יצאת עם בן מזל עקרב? אבל את רואה אני כל כך חסרת ביטחן חסרתת מצב רוח בגלל הבן... הזה שמשגע אותי האמת שהטלפון לשי לא מפסיק לצלצל באמת אין לי בעיה לתפוס מישהו ולצאת היום קיבלתי כבר שלוש הזמנות....אבל ...אני רוצה אותו ורק אותו אין לי טעם וחשק לקום להתאפר בשביל סתם עוד קפה שאני יודעת שזה לא יתן כלום רק הוא,,,, שלך אוהבת אותך באמת לב אדום אגב את יוצאת בזמן זה עם מישהו או שאת גם ``רווקה`` זמנית

*pank

New member
לב אדום!

יצאתי עם המון עקרבים וגם יש לי שתי חברות במזל עקרב. קשיים רומנטיים אף פעם לא מוסיפים לביטחון אבל זה עובר. אל תתחפרי בפנים תצאי תתאווררי תראי אנשים. אני כרגע רווקה ובגילי 32 זה כבר תיק. אני מאמינה שאם אי פעם אצליח להתנתק מהמחשב אולי גם אכיר משהו. בנתיים אני חווה אכזבות וירטואליות. תדעי לך שאני מכירה את חוסר החשק הזה, אבל עם האוכל בא התאבון וברגע שתתלבשי ותתאפרי גם יבוא לך לצאת. לגבי הן אלף, מבינה לליבך אבל בכל זאת תבלי, הקלישאה על הזמן נכונה.

Sודית

New member
עקרביות-פאנק, לב אדום

לב אדום, מצטרפת אלייך גם אני מהשבט מאחלת לך לב שמח, מותר לדעת בת כמה את? ולך פאנק שנשמעת לי חמודה מאד, הרבה ממה שאמרת נכון מאד...מודה כעקרבית.

לב אדום

New member
היי לך עקרבית סודית,,,

ברוכה הבאה לשבט העקרביות מותר בטח מותר לדעת בת כמה אני אני בת 26 ואת?

Sודית

New member
לב אדום-לב שמח

היי חמודה, ילדתי היקרה עכשיו אני יותר מבינה רציתי להגיב, אבל אמרו לך כבר כל-כך הרבה דברים נכונים וגם כואבים, אני מקווה שזה עזר מאחלת לך את כל הטוב שבעולם

יוניתושששש הבתולה!!!!

וואוו אחד לאחד צודק. הכל. אבל מה, מאחר ואני משקיעה את כל כולי באהבה וזוגיות, אז זה היה תקף לפעם, בעודי רווקה. היום אין לי זמן לאהבה. אחלהההההההההה יונית

pachanga

New member
אני מזל סרטן:)

זה מאפיין את האופי שלי אנשים ביתיים אוהבים את הבית רומנטיקה זה הצעד הכי חשוב שלהם ביחסים של בני הזוג ו.... אוטוטו היום הולדת שלי:)

למעלה