משהו נורא חשוב!

elinale

New member
משהו נורא חשוב!

שלום לכולם! אני וחברתי לומדות בחט"ב רופין (קרית החינוך ע"ש דוד בן גוריון) ומשתתפות בפרוייקט הארצי "גם אני יכול", אשר מפתחים בו מוצרים ומכשירים לאנשים בעלי נכויות ו/או מוגבלויות. לאחר שביקרנו במחלקת שיקום ילדים במילב"ת החלטנו להתמקד בהמצאת מכשיר עבור ילדים שעליהם לפתח את השרירים. לצורך יישום רעיוננו נזדקק לעזרתכם :
או ע"י מסירת מידע על מוצרים קיימים בשוק (הקשורים בנושא)
או ע"י המלצה על רשת/מפעל צעצועים אשר ישמחו לעזור לנו בפיתוח המוצר. בתודה ענקית מראש!

sarale20

New member
נראה לי שזה פרוייקט חשוב מאוד

תנסו למקד את המטרה. פיתוח שרירים, איזה שרירים? באיזה מפרקים? תנסו למקד ואז אולי יוכלו לעזור לכם בהצלחה ותיכנסי לאתר של עתיד

שלום אני החברה של אלינה ....

אני עושה איתה את הפרוייקט.... המשחק שלנו מתמקד בפיתוח שרירי הרגליים, הידיים, והגב.... את האתר כבר ראינו כשהתחלנו לחקור.... באמת אתר מאוד מעניין... והפרוייט האמת חשוב מאוד וחשוב שאנשים ישתפו פעולה למען הילדים!

מכשירים ומוצרים

לפתוח שרירים יש כלמיני. החל מהמתקנים הרגילים בגן השעשועים ועד למוצרים יותר ספציפיים. ההגדרה שלכן כללית מידי לכן אני מוצאת שקשה לי להיענות. הביטו במה כבר קיים (למשל כאן) ונסו להתמקד

elinale

New member
תודה רבה

זהו אתר מועיל מאוד. אשלח אותו גם לעוד ילדים בכיתתי המשתתפים בפרוייקט זה - וזה בטח יעזור גם להם. לגבי ההתמקדות בנושא : נוכל להתמקד רק כאשר נוכל ליצור קשר עם מרפאה בעיסוק במילב"ת, אשר תוכל לספר לנו על צרכיהם המדוייקים של הילדים. טוב...תודה רבה

sarale20

New member
דוגמא למשל

משחק קיר שהמרכיבים שלו מחוברים לקיר בסקוטצ והילד צריך להרים למשל חלקים מהלוח ולהניח אותם על כסא שנמצא ליד כי הוא בעמידה זה מפתח שרירים שעושים רוטציה באגן (סיבוב פלג גוף עליון על תחתון) וגם מכריח את הילד לעמוד, לשאת משקל על הרגליים (שזה כבר קשור להתפתחות העצמות ולא לשרירים אבל הכל קשור אחד לשני) אתם יכולות ליצור קשר עם כל מרפאה בעיסוק מתחום הילדים ולוא דווקא במילב"ת (כל אחת יכולה לספר על הצרכים של הילדים איתם היא עובדת ) יש לי רעיון
אולי תלכו לבגר בגן לילדים עם בעיות התפתחות? שם תוכלו לראות עין בעין את הילדים. אולי שווה ללכת לכמה גנים...
תשבו ותחשבו איך אתן יכולות להתמקד יותר , על איזה מפרק אתן עובדות או על איזה תנועה. או איזה תפקוד רוצים לשפר- הליכה, ישיבה, עמידה, ריצה,אכילה,כתיבה ציור וכו' המון בהצלחה

elinale

New member
../images/Emo51.gif רבה../images/Emo27.gif

יו!!!!!!!!!!! מדהים.....הרעיון הקודם שלנו היה ממש דומה לרעיון הזה

למעלה