משהו משונה

משהו משונה

הנורוטון התחיל לעבוד סתם בלי שום סיבה פשוט התחיל לסרוק את כל המחשב במישמות המתוזמנות הוא מכוון ליום שישי וזהו אז מה זה השיקום הזה פתאום התחיל לעבוד בלי סיבה פעם ראשונה שזה קורה מערכת נורטון אינטרנט סקיוריטי + אנטי וירוס 2002 WINDOWS 98 SE

duke4you

New member
מוזר

אנטי וירוס לא עובד סתם, כנראה שהתאריך שלך במחשב לא נכון.

duke4you

New member
../images/Emo6.gif

בטח חשבת שתקבל תשובה בסגנון: "יש לך וירוס" "יש לך סוסים טרויאנים במחשבים" "מישהו השתלט לך על המחשב" "הwindows נדפק" אבל לפעמים הפתרון יותר קל ממה שחושבים

זה שבטח יש לו גם כמה כאלה, אין

כל ספק, אך את העובדות המרות יידע רק לאחר ש-NAV יסיים לעשות מה שהתחיל... ( אל תיקח ברצינות...)

ניסיתי לא עזר

ניסיתי עם פטיש 5 קילו שיש לנו במחסן לא עזר
וואלה לא יודע איך לא בדקתי שם בהתחלה כנראה שפירמטטי את המחשב שכחתי לכוון את התאריך סתם שאלה לפעמים שאני לא עובד על המחשב ושום תוכנית לא רצה הדיסקים הקשיחים מתחילים לעבוד כאילו מישהו קורא או כותב בהם זה נישמע הגיוני או שזה הדימיון שלי {זאת אומרת יכול להיות דבר כזה }

duke4you

New member
אוקיי

הצלחת לשכנע אותי -> יש לך סוסים, וירוסים, וחייזרים במחשב
סתם, בדוק מה רץ לך ברקע, תעזר בMSCONFIG. אגב "פולשים", קיבלתי היום מחשב למעבדה שבעליו טוען שהוא מרעיש בלי סיבה פתחנו את המארז ומה גילינו? ג´וקים! הבחור השאיר מאחורה את החריצים פתוחים כנראה מתוך כוונה לאוורר את המארז אבל משם חדרו לו כנופייה של ג´וקים שהתמקמו במס´ מקומות אסטרטגיים ביניהם -> המאוורר של המעבד, שזה אחלה מיזוג אויר לג´וק בתקופת הקיץ. המאוורר המרעיש (מעניין למה
) של המעבד הוחלף כתוצאה מהוונדליזם שביצעו הג´וקים וכעת הסדר שב על קנו.

IBZ

New member
גוקים !?!?

תבדוק הודעה שלי לפני שבועיים בערך----> שתי עכברים לבנים בתוך מארז מחשב של העבודה. הרסו לי כמעט הכול. הזמנתי את TZIMI אבל אף אחד לא הגיע

LOL ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"לא אוהב וניל" אהבתי ולעיניני הנה התוכניות שרצות ברקע
EXPLORER ATRACK INTERNAT NAVAPW32 LAMAPP ANVSHELL SYSTRAY WMEXE​
אז מה יכול להיות מקור הרעש

למעלה