משהו מצחיק

משהו מצחיק

לפני שאנחנו יוצאים , אני בדרך כלל מבקשת מחבר שלי שישב כמה דקות בסלון בזמן שאני מתארגנת ודופקת בשבילו הופעה. אז הוא עובר לסלון , אני נותנת לו את השלט ומאחלת בהצלחה ... וחוזרת להתארגן , היום , לפני שיצאנו לים , אני בבגד ים אדום .... נכנסת לסלון, לעשות לו תצוגת אופנה והוא יושב ומעלעל בקוסמופוליטן , במדור הסקס. אני עושה "אההממ הממ..." והוא מרים את העיניים , מתלהב והכל , ומסתיר את העיתון מהר.. אני פשוט התגלגלתי מצחוק , ושאלתי אותו מה הוא קורה , ומה הוא למד , והוא כולו הסמיק ... עכשיו , במבט לאחור , אני חושבת שהצחוק שלי , קצת פגע בו , במקום לפרגן לו , סתם הראתי לו זילזול , אז מה שהעיתון הוא כביכול לבחורות , אבל ברור שלגברים נחמד להציץ לתוך העולם הזה , זה מסקרן , וחוץ מזה התמונות הכי שוות של הדוגמניות נמצאות בעיתוני נשים ולא בבליזר.... מצד שני, הוא כל הזמן יורד עלי עם כל העצות שאני מביאה לו משם .. מה דעתכם ? הייתי צריכה להגיב ככה ? בצחוק ? או אולי להתעלם , סתם מסקרן אותי , אתן תופסות אותו קורא "לאישה " ? או שאתם הגברים , אוהבים בכלל את העיתונים ש"מיועדים לנשים ? " מחכה לתשובות..

בשביל מה היינו צרכים את ההקדמה

שלך על תצוגת האופנה אני לא יודעת. ולא נראה לי שצחוק = זלזול. לא במקרה הזה. אז צחקת מה יש? כמו שלו מותר להסתכל ככה גם לך מותר וכל עוד את מבינה את זה אז אין שום בעיה. הגברים יסתכלו על מה שהם רוצים והנשים כנ"ל. מה זה משנה?

כנראה הוא היה נבוך

אין פה צודק לא צודק ליהיות נבוך זה לא תמיד רע אגב אני אישית חולה על עיתון "לאישה"

למעלה