משהו מעצבן בעונה שנייה..

AgeGen

New member
משהו מעצבן בעונה שנייה..

אחרי צפייה חוזרת אישרתי את הדבר לעצמי. הצילומים של הירו משגר את עצמו ונעלם נראים כל כך רעים וחובבנים - - צילמו אותו, עשו קאט, הוא זז, חזרו לצלם. ואז התמונה קופצת ממש קצת.. כמו בסדרות מלפני 40 שנה...

Billy Shirs

New member
../images/Emo6.gif לא שמתי לב.

אבל זה מזכיר קצת את "סברינה המכשפה הצעירה", שתמיד אחרי שהיא הייתה עושה כישוף המצלמה הייתה זזה בעשרה ס"מ בערך

Cloud Strief

New member
זה מה שמעצבן אותך?

מה רצית שכל פעם שהוא ינוע בזמן יהיה אפקטים של פיצוצים וזיקוקי דינור סגולים? כולה הבן אדם עובר בזמן ככה זה היה נראה אם זה היה אפשרי פשוט נעלם

AgeGen

New member
פשוט נעלם

ובלי שנראה את האדם שמולו זז מילימטר, או את הפריים זז ימינה, כמו במי אוהב את ג'יני למרות שהייתי מת שהיה לו עור כחול, שהוא בכלל היה גרמני, עם אוזניים ארוכות, זנב של שטן, וכשהוא היה נעלם היה מופיע ענן עשן והיינו שומעים... BAMF

Billy Shirs

New member
בכלל הירוז זה חיקוי של אקס-מן../images/Emo3.gif

לכל אחד שם (כמעט) יש מקביל, נו.

AgeGen

New member
לא!!!

זה הדבר היחיד בסדרה שקרוב לאקס-מן. אקס-מן זה הכל אקשן עם גיבורים מושלמים ושריריים או כוסיות, ששולטים בכוחות שלהם בלי בעיה. גיבורים זה מתח\אקשן עם קצת דרמה, שמראה מה -באמת- היה קורה אם אנשים היו מקבלים כוחות. מה שכן היא כתובה מאוד כמו ספר קומיקס טוב, עם מפגשים מקריים בין דמויות, הרבה דמויות שקשה לעקוב, ויצירתיות שלא רואים בסדרות מדע בדיוני עם מוטציות, אחרות.

Billy Shirs

New member
זה לא נכון...

ואני מדברת כאן רק על האבולושן, כי את הישן אני לא זוכרת מספיק טוב בשביל להתווכח עליו. רואים באבולושן, במיוחד בפרקים הראשונים שהדמויות מופיעות בהם כמה שקשה לכולם שם. במיוחד בגלל שכולם (כמעט) הפכו לטינאייג'רס בגרסה הזאת, בהחלט רואים הרבה מאבקים, וגם רומנטיקה (קיטי\לאנס, קורט\אמנדה, סקוט\ג'ין האלמותי וכו'). נראה לי שבמיוחד רואים את זה עם ביסט ורוג, שכנראה להם הכי קשה מכולם. וברצינות - הבנאדם היחיד בהירוז שהוא לא כוסית זה פארקמן. ואולי גם בוב. אבל זה פחות או יותר הכל. וכרגע, כמעט כולם שולטים בכוחות שלהם בצורה בכלל לא רעה. הדבר היחיד ששונה כאן זה שבאקס-מן לא ממש רואים את התהליך שבו הם לאט לאט משיגים שליטה ובהירוז כן (האימונים של פיטר עם קלוד, נניח).

למעלה