משהו מעניין בשבילכם...

Soak

New member
משהו מעניין בשבילכם...

שימו לב ללינק הבא. האם שם באמצע העמוד זה מה שאני חושב שזה? מישהו אולי יודע איטלקית????

חחיקו

New member
Y.Y.Y .... איזה ערב

גם ספיידרמן וגם אינדיאנה ג´ונס בערב אחד ?.... חבל על הזמן כתוב שם שזה יוצא בשנה הבאה יש למה לקום מחר !!! לא מצאת את זה באתר באנגלית אולי ?

חחיקו

New member
והנה עוד משהו

חיפוש מהיר אבל לא ממצה כי יש את פקטור העייפות גם העלה את האתר הזה. מה אומרים ?

danistar

New member
לפי הבנתי ..

סט של 4 דיסקים . 3 סרטים ואחד לתוספות מיוחדות יהיה פורמט DTS ובתקן THX פורמט מסך 3:4 .. יצא לשוק באוקטובר 2003 ווהווווו אני הולך להריחב את המקום על המדף...

איצקיס

New member
לפי מה הבנת שהפורמט הוא 4:3 ?

הפעתי את המתורגמן של Babelfish ולא ראיתי אזכור לזה בידיעה.

איצקיס

New member
גם אתה יכול ... ../images/Emo62.gif

גש לאתר של Babelfish. הכנס את ה URL בחלק של Translate a Web Page, בחר את אופן התרגום (מאיזו שפה לאיזו שפה) ולחץ על Translate. התרגום רחוק מלהיות מושלם (ולפעמים מניב תוצאות די מוזרות...) אבל הוא בהחלט מאפשר להבין על מה מדובר באופן כללי.

danistar

New member
חבריה באמת .. תרגומון ??

מי צריך תרגומון . תקראו ותנסו בעצמכם , תאמינו לי זה לא מסובך .. מה לדעתך הפרוש של : "normale aspettarsi " ??? = מסך סטנדרטי .. יענו 3:4 .. איך זה הלך במערכון של הגשש "העולה המליון.." .. "ואני חשבתי שאתה מתורגמן מטעם הסוכנות" "אני עובד ניקיון מטעם הלכלוך" "אתה יודע רוסית ??" "מאיפה שאדע.." "אז איך תרגמת ??" "אינעל דרבו , אתם שואלים אותן שאלות , הם עונים אותן תשובות.." וזה בלי קשר לעובדה שיצא לי לטייל במדינה המדהימה הזו כשבועיים לפני שנתיים . אתם מוזמנים לפורום טיולים לראות את התמונות ולקרוא את הרשמים

איצקיס

New member
אז בדיוק בשביל זה צריך תרגומון !!!!

Aspettarsi פירושו To Expect. כוונת המשפט היא שמאחר ומדובר בסרט של ג´ורג´ לוקאס, יהיה זה טבעי לצפות לאיכות בלתי מתפשרת של סאונד ותמונה כמיטב המסורת של THX. איך מתוך זה הסקת שמדובר ביחס תמונה של 4:3 נשגב מבינתי
...

zViper

New member
ונראה לך שכדאי...

למהר ולרכוש DVDים אלו? לדעתי, עדיף שספילברג עצמו יחליט מתי מוציא את הטרילוגיה(אולי כבר עד אז "סאגה")של אינדי, כך לפחות עם תוספות רישמיות ועוד... הצפע. נ"ב: לא להאמין לכל אתר שמוכר "DVDים".

zViper

New member
אני מעדיף אפילו...

לא להתקרב לאתרים כאלו, אין לדעת מי עומד/מתחבא מאחורי אתרים אלו. המלצה גם לכולם. הצפע.

למעלה