משהו מוזר וחשוד

משהו מוזר וחשוד

קודם כל, האם התוכנית משודרת בשידור חי? כנראה שלא... שמתי לב למתמודדת מהבית ביום שישי האחרון, שהייתה מקום ראשון, ושבוע לפני כן נאמר שהיא הייתה מקום חמישי. ואני שואל, איך זה יכול להיות שהיא ידעה במהירות אסטרונומית שאלות כמו, למי מהסופרים הישראלים יותר סרטי קולנוע, או לדעת על אגדות רוק שמתו, אבל ליפול בשאלה מפגרת על ארץ נהדרת או על שאלה פחות קשה של פרסי אוסקר ישראלים???!!! בנוסף, היא ידעה שהיא הכי מהירה ואמרה לארז טל שגם שבוע הבא היא תהיה (כלומר בטוחה שתענה מהר על השאלות). אני מחזיק מעצמי אדם בעל ידע רב, ואין סיכוי להיות כ"כ בטוח בתשובות מהירות לשאלות שחייבים לברר אותם בגוגל לפחות מספר דקות. אלא אם כן, יודעים את השאלות קודם. ואז נשאלת השאלה, מתי מקליטים את התוכנית? האם הקהל בתוכנית יכול להשתתף בשאלות מהבית, כשהוא כבא יודע מראש מה יישאל? למי יש גישה לשאלות לבית? ולמה היא לא משודרת בשידור חי בזמן שאנשים צריכים לענות בבית? מה דעתכם?
 

assafg100

New member
לימונענה צודקת

קודם כל, אין ספק שהתוכנית מצולמת מראש וכל מי שנמצא באולפן יכול לדעת מראש את השאלות שנשאלו בתוכנית. המתמודדת שעלתה לשידור ביום שישי האחרון היתה לפני שבוע מקום שני בדירוג הכללי ובמהלך התוכנית היתה אפילו מקום ראשון! אין סיכוי שמתוך כ-150 אלף גולשים, מישהו יהיה בעל ידע כללי כל כך טוב ומהיר במתן התשובות כמה פעמים ברצף. נכון שגם בלוטו הוגרלו אותם 6 מספרים באותו חודש אבל ההסתברות שהמכונה היתה מקולקלת גדולה פי מונים מההסתברות שזה יקרה בצורה טבעית. אותם חשדות עלו אצלי אפילו לפני כחודש, בתוכנית השנייה או השלישית. התקשרו הביתה והמתמודד נפל בשאלה הראשונה (מי נשוי למלכת יופי? תשובה: אלי דריקס). התקשרו למתמודד נוסף, הוא נפל בשאלה מי השחקנית שזכתה בהכי הרבה אוסקרים. הם פיצלו בין אליזבת טיילור למריל סטריפ בלי שאפילו חשבו בכיוון של קתרין הפבורן. כבר אז אמרתי שלא ייתכן שמישהו בעל ידע כללי כל כך טוב (או כישורי חיפוש מעולים בגוגל) ייפול על כזאת שאלה. בקיצור, אין ספק שיש פה כמה סימני שאלה מאוד גדולים...
 
תמימות, טמטום או קומבינה

בכל אחד מהמקרים ההפקה יוצאת לא טוב. ולא ברור לי איך ארז טל לא שם לב או נותן לזה לקרות?! קשת, קחו את זה לתשומת לבכם!
 

ido5610

New member
מסכים בהחלט

שם הבחורה מיום שישי היה אור כהן, בת 19 מחולון שאמרה שאחותה נמצאת איתה. היום עלתה לשידור לירז כהן מחולון בת 25 שגם לה יש אחות. אין ספק שזה היה אותו הבית. בקיצור, כמו כל דבר במדינה הזו הכל קומבינה אחת גדולה!!!!!
 
תיקון קטן

השם שלה היה שירן כהן מחולון, היום לירז כהן (אחותה) מחולון, לפני שבועיים שירן כהן מחולון מקום חמישי. משחק מכור, אין טעם לנסות ולהתחרות מול אנשים שכבר יודעים מה יהיו השאלות והתשובות.
 
למעלה