משהו מהשכונה?

משהו מהשכונה?

מה אני יגיד לך ? אתה יודע את כל השירים האלו בעל פה? כי אם כן אני יכולה לנסות לשיר איתך.. חולה עליו ועליהה כאלה מחוברים יש להם מילים משגעות.... והינה לך קטע מבית של ניבין שאני חולה עליו אנא אלי אנא אל אם בא יומי קח נפשי החיים כה יפים אך אלי לא מחייכים..... בקיצור מדבר אלי אוהבת

אוווווווווווווווווח גיליייייייייייי

לאיזה ימים את מחZירה אותיייייייי נעל העולם שלך <אלעד> אני רואה ת´שירים האלה אני נזכרת בך בחיים ש´לי בע! בנאדם כזה להזכר אחרי היום הכי יפה שהיה לי בחיים ש´לי...

גילי...

אני יודע אבל לצערי נאלץ לשתוק. למה? כי תוקפות אותי פה כמו להקת נשרים על בשר טרי ! למה אם כבר נלך מדוייק - נבלה! עשו ממני אשכרה נבלה רק בגלל שסתמתי לאחת מהחברות שלהן את הפה. אז לא מבקש שתבואי לטובתי או בכלל תייחסי לזה חשיבות אבל לכל המעט... בחייאת ! תרגיעי אותן !!

הימים היפים שידענו יחד הלילות

הלילות החוויות והנשיקות ומכל הימים שבילינו יחד נשארו רק דמעות וההזיות איך אהבת אותי אני לא שוכחת איך היית רק שלי תמיד היינו יחד איך פתאום ביום אחד הגלגל עצר הסיפור הארוך ביום אחד ניגמר עכשיו אני בודדה וההיא איתך שניכם צוחקים ואני בוכה האמתי שתחזור חכיתי לך נשארתי פה עם הדמעות וההיא איתך 2X אהבת אמת אהבתי אותך איך כולם אותי רצו האני אותך... בלילות אני בוכה חושבת רק עליך איפה כל אותם ימים שהייתי לצידך איפה כל הלילות שבילינו יחד ברחובות רואנה אותך הולך איתה ביחד חברות לי אמרו שלא תחזור אף פעם את זאת אהבה אני כל חיי אזכור ואותך כמו יהלום כל חיי שמרתי את זאת אהבה רק אני אזכור עכשיו אני בודדה וההיא איתך שניכם צוחקים ואני בוכה האמנתי שתחזור חכיתי לך נשארתי פה עם הדמעות וההיא איתך 2X אהבת אמת אהבתי אותך איך כולם אותי רצו ואני אותך... ´ליאת בנאי´ מתוך הדיסק ´אבא סליחה טעיתי´ השיר: ´מחפשת את הדרך´

חחח חבורת נשרים!!!!

תסתמו ת´פה שלכם חחחחחחח משהו מהשכונה בוא נגיד לך משהו אחד שים Z על כולם פה תגיד מה שאתה רוצה ואם אתה רוצה להשתיק משהו זה זכותך אבל מה אל תתן לאף אחד להשתיק אותך ממני ב-
הילה

למעלה