משהו מהלב ...

קספר

New member
משהו מהלב ...

קמים בבוקר מוקדם. שש שבע. קמים והשמש זורחת. למישהו איכפת אם היא תזרח במערב או במזרח ? לי לא איכפת. הולכים מכינים אוכל. סנדוויץ`,מכינים קפה.אז הקפה נשרף נו אז מה עדיין אפשר לשתות אותו. אתה יוצא החוצה לעבודה האפורה.ביג דיל.פחות ממשכורת מינימום. קורע את התחת.מישהו מכיר את זה ? מישהו ? לא. הולך והולך עובד ועובד.אנשים באים ומתחלפים.כן ! אפשר לפטר את האדם המבוגר מהעבודה.למה ? כי הוא ``זקן``.אז מה אם אף אחד לא יקבל אותו. שימות ! ואני מסתכל על זה.וכמה שאני ``מברך`` את הבוס.אוחחחח כמה שאני ``מברך`` אותו.וכמה נחמד לחטוף צעקות אחרי שאתה מבקש שיפטרו אותך ולא אותו. ועוד פעם אני ``מברך`` אותו. מסיים לעבוד.הולך הביתה. כמה כיף להיות תקוע בפקקים בשיא החום ? כל מה שחלמתי עליו. חוזר הביתה.מסתכל על הטלויזיה.כבר לא מעניין. עובר הזמן הולך לישון. קם למחרת. מה השמש לא החליפה כיוון ? כנראה שלא. ורגע ואם אני אמות מישהו ירגיש ? אתה ? י`זבל ... מישהו בך מרגיש ?

קספר

New member
חופשי אחי...מה כל כך תותח בי ?

העובדה שכל מה שהשגתי למרו שהם לא דברים גדולים השגתי בדם זיעה והרבה שנים טובות ? מה שאמרתי עכשיו היה יום טיפוסי שלי עד לפני כמה ימים ...

בגלל זה......

נשאלת השאלה , למה באנו לעולם בכלל ???... תחשוב טוב טוב ואח``כ תגיב.....

שכולם יבואו לכאן!!!!!

מה נסגר עם כולם?. העיקר שאף אחד לא פסימי פה!!!!!!!!!!!! יאאלה מספיק עם השאלות של למה פשוט ככה תחיו וזה הכל אני אספר לך סיפור : זה סיפור על מרבה רגליים... מרבה רגליים הולך על מאה רגליים רואה אותו צפרדע פילוסוף ואומר לו -וואו אני עם ארבע רגליים קשה לי ללכת איך אתה הולך עם מאה? איך אתה מחליט איזו רגל להזיז קודם? ואיזה אחר כך? ועוד מאה רגליים!!! איך אתה מסתדר זה בלתי אפשרי!! המרבה רגליים מסתכל על הצפרדע ואומר לו ככה אני הולך כל חיי ואף פעם לא חשבתי על זה אבל עכשיו שאתה שואל אני אומר לך. כך לראשונה נכנסה מחשבה לשכלו של מרבה הרגליים: באמת הצפרדע צדק,איזה רגל להזיז קודם? מרבה הרגליים עמד כמה דקות,לא יכל לזוז ,רעד ונפל, הוא אמר לצפרדע : אנא אל תפנה את השאלה הו למרבה רגליים אחר. כל חיי הלכתי בלי בעיות ועכשיו הרגת אותי לגמריי! אני לא יכול לזוז! ועוד מאה רגליים איך אסתדר??????? הנקודה היא להפסיק לשאול ולחקור למה ---פשוט תחיו!!!! החיים נעים במעגל מושלם,החיים נעים בשלמות ,ללא שום בעיה

אז אור.....

זה מה שאת חושבת..... ככה צריך להיות ``לחיות`` וזהו....... לא משנה למה ? כמה ? איך ? מי ? מה ? ועוד..... אז כאילו יופי אני פה חי נושם עובד אוכל ואח``כ מת..... בשביל זה ``באנו`` בעצם ??......

bduya

New member
לא זוהר..

החיים קצת יותר מורכבים מלבוא לפה, לחיות, לנשום, לעבוד ואח``כ למות.. בזמן הזה אתה עושה פה משהו. לא הגעת לפה ללא סיבה. כל אדם חי כדי לעשות פה את מה שהוא צריך לעשות. עצוב כמה שבני האדם מטבעם הם אגואיסטיים ולא חושבים שהם חיים לא רק בשביל לעבוד לחיות ולנשום. מצחיק שבדיוק דיברתי על זה אם מישהו. אבל בהקשר לשיחה שלי עם אותו אחד.. אתה בסדר זוהר, אתה אנושי כמו כולנו.

bduya

New member
קספ`..

אתה יודע מה? קראתי את התגובה של אור הירח.. וכמה שאני מסכימה איתה, עליי לומר בכ``ז שעצוב לי כמה שההודעה שלך נגעה לליבי..

גם אני.....

מסכים איתה אבל , בכל זאת אין מה לעשות.... למרות שזו לא צריכה להיות הדרך.....

לכולם....תכנסו לכאן בבקשה

אתם מדברים על כך שאתם קמים בבוקר ורע בחיים ניסתם לקום עם חיוך על השפתיים? להגי הבוקר נפלא? אז בסדר המצב בארץ גרוע ולפעמים הכל נראה שחור אבל זה לא חוכמה לעזוב הכל ולהתייאש זה לא נורמלי לא להיות מאושר ובכדי להיות אדם מאושר אתה צריך לחייך... אני לא מונסה לחנך לחיים ורודים לחלוטין,לא אומרת תהיו אופטימים בנימת תהיו שאננים...פשוט תשאפו לורוד...אם אתם נופלים...תרימו את עצמכם,את תותרו...תשאו למשהו טוב יותר ועכשיו כולם יגידו: להמשיך לחיות? למה לי? הכל כל כך חרא! כולם מתים! המצב גרוע... אז אתם יודעים מה? אולי כדי שנהיה קצת אנוכיים בעניין הזה ונחיה באמת? נפתח קצת אגו ולמרות הכל נחיה כמו שצריך..... לא אמרתי להיות אטומים לסביבה ,לא אמרתי לא להרגיש, כי המציאות שאנו חיים בה באמת כואבת כרגע, אך אפשר גם לשפר ...כל אחד את העולם האישי שלו...ולחיות טוב יותר כל אחד עם עצמו... שיהיה רק טוב...

AFRICA

New member
גם אני חושב אבל...

אני לא זוכר מה זה לקום עם חיוך בבוקר. וזה לא בגלל איזשהו מצב מסוים,אלא בגלל שאני שונאאא לקום בבוקר. אין דבר יותר מרגיז בשבילי מהבוקר. כל בוקר אני שואל את עצמי..``מי המניאק שהמציא את הבוקר`` אני לא מבין משהו, לא יכלו להמציא את הבוקר טיפה יותר מאוחר? בקשר לחיים...את צודקת צריך לקחת דברים בפרופורציה אחרת ולהיות יותר אופטימיים חבל שאנשים (בכלל) לא חושבים כמוני, בגלל זה החברה הישראלית נראה כמו שהיא נראת! וזה לא רק בארץ יותר גרוע זה הישראלים בחול (בלי קשר לטורקיה ויוון) אלא בכל העולם אנחנו פשוט עם מגעיל..מה זה חשוב עכשיו הא? אין לי מושג...מזל תאומים חחחחחח

קספרון יקירי...

האאמממ... היית צריך להגיד לי משהו על זה כשדיברנו היום.. הייתי רוצה לדבר איתך.. אבל אתה לא עונה לי לחסויייייייי! תענה.. מתוק שילי.. גם אם נראה שאין יותר טעם.. גם אם נמאס ואין יותר כח.. אתה חייב להחזיק מעמד! חייב! לכולם יש את התקופות האלו.. זוכר את הימים בהם היית מאושר..? צחקת ונהנת..? הימים ההם עוד ישובו! ועוד יותר!!! אז היום באסה.. מחר מחרתיים.. ישוב לך החיוך על השפתיים.. אוהבת.. נורא נורא נורא.. מלאכית שלך..

למעלה