משהו מאוד מסריח באלספק

מצב
הנושא נעול.
משהו מאוד מסריח באלספק

משהו מאוד מסריח באלספק
נכנסתי לאתר מאיה והייתי בשוק שכל כך הרבה כסף מימשו בעלי עניין האם במידה והדוחות לא יהיו טובים ניתן להגיש תביעה ייצוגית נגד בעלי החברה שמכרו לפני פרסום הדוחות?

שלום ליאת מה נשמע. לא נראה שאת

משהו מאוד מסריח באלספק
נכנסתי לאתר מאיה והייתי בשוק שכל כך הרבה כסף מימשו בעלי עניין האם במידה והדוחות לא יהיו טובים ניתן להגיש תביעה ייצוגית נגד בעלי החברה שמכרו לפני פרסום הדוחות?
יכולה. יותר נכון את יכולה אבל לא נראה שזה יעזור.

גידעון1

New member
יהיה מעניין לשמע את קוננדרום3

יכולה. יותר נכון את יכולה אבל לא נראה שזה יעזור.
יהיה מעניין לשמע את קוננדרום3
בטוח הוא יוכל לשפוך קצת אור על הנושא. זה באמת חשוד שהם מכרו כל כך הרבה מניות ואופציות.

כן ראיתי.צריך בדיקה מעמיקה. היום

חחחח צודק הוא חטף חזק שם
אני מחזיק לו אצבעות שיצליח להתאושש במקום אחר כדי לכסות את ההפסד. אחי ראית את התיקון שרשמתי לך על אלרוב נדלן?
כן ראיתי.צריך בדיקה מעמיקה. היום
יותר מאוחד אני אנסה לבדוק את הנושא

conundrum3

New member
למה ללכלך?

חחחח צודק הוא חטף חזק שם
אני מחזיק לו אצבעות שיצליח להתאושש במקום אחר כדי לכסות את ההפסד. אחי ראית את התיקון שרשמתי לך על אלרוב נדלן?
למה ללכלך?
אמרתי ספקולציה והתכוונתי ספקולציה. לספקולציה לא נכנסים בכל הכח. לא הייתי בונה מזה ארמון וגם לא עברתי לצריף.

yair24

Member
../images/Emo45.gif

למה ללכלך?
אמרתי ספקולציה והתכוונתי ספקולציה. לספקולציה לא נכנסים בכל הכח. לא הייתי בונה מזה ארמון וגם לא עברתי לצריף.

orelsror

New member
יש חוק שאומר אחרת

משהו מאוד מסריח באלספק
יש חוק שאומר אחרת
אם לבעל עינין בא לממש את מניותיו הו אחייב בדיווח לרשות ואחר כך לממש ולכן איז שום דבר שגוי כי הרי הוא דיווח . אם הדוחות לא יהיו טובים והרשות תחליט שהיתבצע פה עבירת תרמית אזי הרשות תתבע ואחר כך תוכלי גם את לתבוע. כל עוד שום דבר לא נכתב ופורסם אין רע בלמכור את המניות גם אם הם בעלי עיניין.

וילסון1

New member
סליחה שאני שואל

יש חוק שאומר אחרת
אם לבעל עינין בא לממש את מניותיו הו אחייב בדיווח לרשות ואחר כך לממש ולכן איז שום דבר שגוי כי הרי הוא דיווח . אם הדוחות לא יהיו טובים והרשות תחליט שהיתבצע פה עבירת תרמית אזי הרשות תתבע ואחר כך תוכלי גם את לתבוע. כל עוד שום דבר לא נכתב ופורסם אין רע בלמכור את המניות גם אם הם בעלי עיניין.
סליחה שאני שואל
איפה ראיתם שבעלי עיניין מוכרים מניות?

כנראה שאתה מנסה להתעלם בכח

אני מבין את זה אחרת
הם ממשים אופ למניות. תעקבי אחר הכמויות של ההון המונפק ותראי שהוא גדל. המצב שם לא מרשה להם לממש מניות.
אדם בשם שלמה שירי זורק חפשי מניות של אלספק והמנכל מוכר את האופציות

מכירה לפני פחות משבוע

אדם בשם שלמה שירי זורק חפשי מניות של אלספק והמנכל מוכר את האופציות
מכירה לפני פחות משבוע
המנכל מכר אופציות בערך בשווי של מיליון וחצי שקל וזו רק מכירה אחת מני רבים שהוא וחברו שלמה שירי מבצעים כבר הרבה זמן יהיה מסקרן לראות את הדוחות ואז להבין למה הם מוכרים כל כך הרבה סחורה

מצב
הנושא נעול.
למעלה