משהו לספר לכם

משהו לספר לכם ../images/Emo13.gif

היו לי לאחרונה כמה ימים שלא אכלתי מי יודע נכון, מאוזן. אתם יודעים למה הכונה... והרגשתי את הרעב גואה וגואה בי שחבל"ז. (לא ברור היה שיקרה?!
). אז לא הגעתי למצב של בולמוס כמו שקרה לי בשנים שעברו, (אולי גם מפני שהתרגלתי. גם השתניתי. גם לא מאפשרת לזה לקרות. פותרת את זה בצורה שצריך, כלומר לחזור לאכול מה שצריך ומאוזן = להחזיר לגוף מה שהוא זקוק לו). מה שאני רוצה לספר לכם. שבמשך יומיים אכלתי בחדר האוכל של העבודה ארוחת צהרים כזאת ענקית (!) תחייכו תחייכו. מה שטחנתי שם זה היה המון! הייתם מחייכים ולא מאמינים (מבחינת הכמות).. אבל זה היה מיגוון של סלטים חיים, (2!) צלחות מרק מקטניות. מנה עיקרית גדולה + פחמימות. ירקות מבושלים. זה היה ה-ר-ב-ה! (ומנה של קטניות, שכחתי!!
). ונרגעתי
<---תראו, הנה עכשו אני מחייכת ורגועה. הקיצור, לומר. שגם בפשטות צריך לבדוק גם סיבות פיזיות למה שקורה איתנו. כי בתכלעס לפעמים זה פשוט רעב! אמיתי! וכשמיישרים את הענין ודואגים לצד הזה אפשר לחזור לפסים רגילים ולהתמודד הרבה יותר בקלות גם עם "החשק" הנפשי. הרבה יותר בקלות (יחסית לכל אחד כמובן).. זהו. אוהבת, דליה

דליה את יודעת מה כיף?

מעבר למה שכתבת, סוף סוף גם אנחנו יכולים לתת לך תמיכה,איזה כיף דליה. עם כמה שאנחנו מתעסקים כאן בנפש בזמן האחרון, לפחות לי יש נטיה לתלות בה את הכל, אני כמוך, לפתע נעצרתי אתמול וחשבתי שאולי הצורך במתוק הוא פשוט פיזי - אכלתי ונרגעתי. לא התחיל מעגל אימים, אין רגשות אשמה אין נפילה. מה שכתבת מראה לי כמה עוד יש לנו ללמוד על הגוף שלנו. יום נפלא! חיבוק ונשיקה!

איזה יופי רוית!! ../images/Emo13.gif

וזה שלא הרגשת רגשות אשם - פשוט גדול גדולל! (מי צריך בכלל?
).. בינינו רוית, הממתק האחד הזה ביום זה לא מה שמטה את הכף לכאן או לכאן, אפילו אני חושבת "מציל" מצב. חוסכים אחד ביום מתנפלים בגלל החסר על עשרה ביום אחר. איזה יופי רוית! איך בעדינות ובנחת את לומדת להכיר ולכוון את עצמך. ממש היה כיף לקרוא מה שסיפרת. דליה

גילה 28

New member
דליה אהובתי

התכוונתי לכל מילה שכתבתי לך במסר שביקשתי שתימחקי. פשוט מרוב תחושת קירבה אלייך חתמתי בלי כוונה בשמי הפרטי ובמיקרה קראתי את זה שוב וקצת נילחצתי מאובדן הפרטיות. עכשיו את מבינה??????? תודה שמחקת אני מקווה שאת נוצרת בלב את כל מה שכתבתי לך. אוהבת גילה

איזה קטע גילה. לא שמתי לב.....

בטח שנוצרת גילה. תודה אדם יקר. רק מצטערת אולי מי שלא הספיק/ה לקרוא, שהחמיץ/ה כמה מחשבות חשובות. (אני יכולה להעתיק בחזרה את יודעת. ותוך כדי למחוק את שמך אם תרצי. רק תגידי....). חיבוק, דליה

שחזור הודעתה של גילה

אני קוראת אותך ונירגעת תוך כדי קריאה. זה שזיהית שהיית רעבה זה מעולה ( לא שחשבתי שיכול להיות איתך אחרת ). אם אכלת מרעב ולא מריגשי וכאלה, משמע הכל בשליטה. לא תמיד אנחנו יודעים מה קורה לגוף. שינויים הורמונליים זמניים, מאגרים של אוכל שניגמרו, גוף שמתמודד עם מחלה סמויה וצריך קצת יותר אנרגיה. כיון שכך, טוב שאכלת, טוב שנירגעת וטוב שעכשיו את שוב מחייכת. ברגע שתתחילי לאכול ולא מרעב.......אז ניהיה בלחץ. אוהבת גילה.

למעלה