משהו יפה...

משהו יפה...

שירלי, אני יודעת שזה לא הכי קשור לפורום אבל לא מצאתי שירשור
בדף הזה... אני מקווה שלא תמחקי... אבל הנה כל מיני משפטי אהבה יפים שמצאתי... במיוחד בשביל רון ולירז...
שום דבר לא מושלם, אבל את הכי קרובה,אם אלוהים ברא משהו מושלם ממך,הוא בטח השאיר אותו לעצמו.
אומרים שלכל אחד יש את המלאך שלו. כשפגשתי אותך, היכרתי את שלי...
ליבי ממך לעולם לא יתנתק רק אותך אני רוצה לנשק רק אותך אני רוצה בליבי האם נשיקה לי תתני?
את מאמינה באהבה ממבט ראשון? או שאני צריך לעבור לידך עוד פעם...
אם יפול כוכב כל פעם שאני אתגעגע לא יהיו כוכבים בשמים, אם בלילה לא ינצנצו הכוכבים אתה אשם כי גרמת לי להתגעגע.
לפעמים הדרך הכי טובה להגיד משהו יפה היא במשפט קצר... אני אוהבת אותך!
עם היופי שלך והשכל שלי נעשה מליונים...
אהבה היא לא למצוא מישהו שאתה יכול לחיות איתו, אהבה היא למצוא מישהו שאתה לא יכול לחיות בלעדיו.
אפשר לצייר אותך? אני רוצה להראות להורים שלי מה אני רוצה ליום הולדת...
עצוב הים בלי הגלים, עצובים השמיים בלי כוכבים, עצוב הפרדס בלי עצים אבל הכי עצוב שאנחנו נפרדים.
געגוע זה מן חוט המקשר בין לב ללב ככל שהמרחק גדל החוט נמתח וזה כואב!!
אם אהבה היא צדק אנו שופטים. אם אהבה היא שלום אנו זוג יונים. אם אהבה היא נצח ליבי שלך לעולמים!
הייתי רוצה להיות דמעה: לגדול בתוך עינייך ליפול על פנייך ולמות בתוך שפתייך.
יום אחד תשאלי אותי מה יותר חשוב לי: החיים או את? ואני אענה, החיים. ואת תלכי בלי שתדעי שאת כל חיי..
אומרים שצריך להתענג מהדברים הקטנים של החיים. גם אני חושבת ככה והתענוג הקטן שלי הוא לחשוב עלייך...
מי שגורם לך לבכות לא שווה את הדמעות שלך,מי ששווה את הדמעות שלך לא יגרום לך לבכות לעולם.
הרגשתי כאב בלב. הלכתי לרופא. הוא אמר שאני חולה. ואני הבנתי שעלייך.
תגידי לי אולי את יכולה לעזור לי. את יודעת במקרה איך מגיעים מפה אל הלב שלך?
אני אוהב אותך מבלי לדעתך איך, למה, או אפילו מאיפה. אבל אני יודע מה אני מרגיש.
את לא יוצאת לי מהראש מהפעם הראשונה שראיתי אותך, אז רק רציתי שתדעי את זה.
בשביל כל העולם את סתם מישהי, בשביל סתם מישהו את כל העולם!
אתמול נראית חבל על הזמן ומאז אני מנסה לצייר לי בזכרון את התמונה שלך, אולי תבואי לעזור לי?
את שומעת את השקט הזה? זה הלב שלי שהפסיק לדפוק מאז שראיתי אותך.
רשמתי את שמך על החוף בא גל ומחק הכל, ארשום את שמך בלבי והוא תמיד יישאר איתי.
אמרו לי שיש מלאכים בעולם. לא האמנתי עד שראיתי אותך!
אם זאת טעות לאהוב אותך אני לא רוצה להיות צודק.
ללב שלי יש עיניים שמצליחות לראות מה שהעיניים שלי לא. והלב שלי מראה לי שאני אוהב אותך.
בכל פעם שאני מתגעגעת מנצנץ כוכב בשמיים, אם אתה רואה את כוכב הצפון, זאת אני שולחת נשיקה.
לו היה לי פרח על כל פעם שהייתי חושבת עליך....הייתי משוטטת לנצח בגני.
אני יכולה ללכת עד קצה העולם, להתחבא במערות הכי עמוקות, אבל איני יכולה להתכחש למה שליבי מרגיש כלפייך.
כל מה שנאמר נשמע. כל מה שנראה חודר. וכל מה שלא נראה ולא נשמע, מורגש. אוהבת אותך.

למעלה