משהו טוב

הביופסיה יצאה תקינה

הגוזל שלי , רק בן שנה , עבר אתמול אנדוסקופיה בהרדמה מלאה לבדוק האם יש לו צליאק או מחלת מעיים אחרת. ההתאוששות שלו היתה מדהימה והצוות ציין שמזמן לא נראה שם ילד כל כך משתף פעולה כמו גוזלי. אז לא סופי , צריך לחכות חודש בערך אבל ממבט מקרוסקופי הביופסיה תקינה! הגסטרו לקח עוד דגימות מעבר למעי הדק ושם נמצאו ממצאים שכנראה תומכים באלרגיה אז אולי התקרבנו עוד קצת לפענוח. והכי חשוב - הגוזל מרגיש טוב והברזל החדש לא עושה לו תופעות לוואי בכלל.

אני לא מאמינה שלא ראיתי אותו עדיין!! טוב שעבר בשלום. מקווה שגם התשובות הסופיות יהיו טובות!

T i k t a k i t

New member
איזה יופי

הבדיקה נשמעת לא כיף בלשון המעטה, יפה לבן שנה לשתף פעולה , אני חושבת שבגילי היה לי קשה...

נעלי ניוז

קניתי בחנות של "נעלי ניוז" (בסניף בקניון סירקין) לפני כחודשיים זוג נעליים של המותג fitflop. מדובר במותג בינלאומי והנעליים הללו נמכרות במגוון רחב של חנויות, כולל ברשת אוריג'ינל'ס וכולל בהמון חנויות של נעלי נוחות (ולא רק). הנעליים עלו 500 ש"ח, שזה, בסקאלה שלי, המון כסף לזוג נעליים. כעבור חודשיים של שימוש (אינטנסיבי, יש להודות - הנעליים נוחות בטירוף וחרשתי עליהן), נעל אחת נקרעה. התקשרתי לחנות שבה נקנו, בלי שום שאלה נתבקשתי להביא את הזוג הקרוע, השארתי שם כדי ש"יבדקו", וכעבור כמה ימים התקשרו אלי שאבוא לקחת זוג חדש. הכל נעשה בנועם ובחיוך, בלי להגיד לי שכבר עבר זמן, והעיקר - מבלי שביקשו ממני כל הוכחת קניה! (כמובן שלא שמרתי את הקבלה, כבר נערכתי עם פירוט של כרטיס האשראי שמראה את הקניה אצלם, אבל כאמור לא ביקשו ממני כלום! למרות שהנעליים הללו נמכרות באלף מקומות אחרים). עכשיו נותר רק לקוות שהזוג החדש יחזיק מעמד יותר...

למעלה