משהו טוב

וואו! כל הכבוד לך!

התרשמתי עמוקות! לא חושבת שאי פעם שמעתי שזה קרה למישהו.

IcNיה

New member
אנחנו אחרי

קודם כל - תודה רבה לכן על התמיכה והעידוד והעצות הטובות. שלשום הגענו לשניידר ב-8:30, מסרנו פרטים וקיבלנו ידון ("אמא תשים!"), פיג'מה ("אמא תלביש!" "אמא, אני יפה?" "אמא, תצלם תמונה!") ומיטה ("הביתה!!!!"). ב-9:30 הגיעה המרדימה עם סירופ ממסטל ("אני שותה לבד") וב-10:00 הפיציק הוכנס לחדר ניתוח("הביתה!!!". מסטול-מסטול, ועדיין...). אמא ואבא ישבו לכסוס ציפורניים (טוב, לא ממש. ציפורני אקריל של אמא קשים לכסיסה, ואבא בלאו הכי היה משוכנע שהכל יהיה בסדר, אבל ההמתנה הייתה מורטת עצבים). ב-11:00 המנתח יצא לספר לנו שהכל עבר בטוב, והפיציק בדרכו להתאוששות. ההתעוררות מההרדמה הייתה קשה מאד, כצפוי, שעה וחצי של בכי בלתי פוסק ואי-שקט. אבל גם את זה צלחנו, וב-14:00 כבר היינו בדרך הביתה. יש לציין שהיחס בשניידר היה מקצועי, יעיל ונחמד (עד מעיק אפילו. יש שם המון מתנדבות עם כוונות טובות, רק שלא כל הילדים מגיבים בחיוב לניסיונותן לשמח אותם ולבדר אותם ולהעסיק אותם, והמתנדבות לא תמיד יודעות לפרוש באלגנטיות. אבל זה ככה בקטנה). בינתיים הפיציק מבלה בבית עם אמא, נראה שעדיין מציק לו, והוא גם דואג לתמלל את תחושותיו "דוקטור עשה כואב, נו-נו-נו, O-WA-WOY, הפיציק עצוב", אבל כולנו תקווה שכל הסאגה מאחורנו. נ.ב.החלק שהדאיג אותי מאד היה הצום הממושך לפני הניתוח. קיבלנו הנחיה לצום מחצות, ועד 6:30 מותר לשתות מים. ביום הניתוח הפיציק התעורר ב-5:00, כהרגלו, ועד 6:30 ניסיתי להציע לו מים, אך הוא סרב בתוקף. העניין הוא שהוא לא ביקש ולו פעם אחת לשתות או לאכול כל זמן שחיכינו לניתוח, למרות שהיו לידנו מבוגרים (חסרי רגישות ושכל, יש לציין) שהיה להם חשוב נורא לפתוח פיקניק ליד ילדים קטנים שצמים. יכול להיות שהוא הרגיש שמשהו קורה, ופשוט לא חשב על אוכל. אין לי מושג.

טוב לשמוע שעבר!

מקווה שההתאוששות תהיה קלה ומהירה. עצבנת אותי עם התיאור של האנשים שאוכלים ליד הילדים בצום. אני הייתי מזיזה את עצמנו משם/מבקשת מהם להתרחק.

הרבה בריאות

אצלנו גם היתה אתמול הרדמה מלאה ויצא הרבה יותר קל ופשוט ממה שחשבתי שיהיה. ומדהים שגם הגוזל שלי לא ביקש לאכול או לשתות (הוא ביקש לינוק אחרי שהתעורר אבל מרגע שבעלי לקח אותו ושיחק איתו הוא כבר לא ביקש כלום , ממש נדיר). כשחיכינו לילדון ישבנו מדוכאים בחוץ ובאה ליצנית רפואית לשמח , דבר שהרגיש לי בעיקר מעיק בהתחלה אך אחר כך מצאתי את עצמי צוחקת איתה וזה עשה לי את הבוקר , לצאת מהאבל ככה.

fossa

New member
רק בריאות

נשמע חתיכת חוויה, טוב שזה מאחוריכם, ושעבר בסדר!

למעלה