משאל DVD - FEVER TOUR

Fever2002

New member
משאל DVD - FEVER TOUR

1. איזה שיר מבחינת ביצוע מוסיקלי הכי אהבתם? 2. איזה שיר מבחינת תפאורה ומה שמסביב הכי יפה? 3. אילו שלושה שירים מה-DVD הייתם לוקחים איתכם לאי בודד?

Fever2002

New member
../images/Emo47.gif And the winner is...

1. מבחינה מוסיקלית הביצוע של Confide In Me. 2. מבחינת תפאורה וכו´- Come Into My World ואחריו המחרוזת של The Crying Game. 3. את Confide,In Your Eyes & Lucky + Dreams.

Siren

New member
האמת

שעוד לא צפיתי בכל הDVD אבל ההתחלה די משעממת. אני לא אוהד של התנועה הרובוטית המאוסה שלה והיא בקושי זזה. המשך בהחלט יבוא...

לימבו

New member
אז ככה: ../images/Emo23.gif

הביצוע המוסיקלי: ללא ספק הגירסה החדשה של לוקומושן (או לייתר דיוק לוקה-מושן) ו- Crying Game המ-ד-ה-י-ם!!!!!! במיוחד הקטע האחרון! 2. מבחינת תפאורה: אישית אני הכי אהבתי את Fever כשהייתי שם. לצערי בדי וי די הרושם הוא פחות טוב מאשר במקום. לכן, אם מתייחסים לדי וי די אני בוחר ב- Spinning Around אה-לה התפוז המכני. 3. שלושה שירים שהייתי לוקח "לאי בודד"... שלוש פעמים את ה- crying game
... סיבה מספיק טובה לבכות- עולם ללא קיילי!!!

אפרת ר

New member
אצלי זה הולך ככה...

ביצוע- the crying game, ובמיוחד השורה מ dangerous game ... תפאורה? וואו... זה קשה...אהבתי את הלוק של cowboy style, אבל קשה לי להחליט כי גם ספינינג היה נהדר... 3 שירים לאי-בודד... וואו the crying game, cgyoomh iye

MrMinogue

New member
המממ

1. ביצוע מוסיקלי כמובן כמובן I Should Be So Lucky/Dreams. בשבילי, זה ה highlight של המופע. 2. תפאורה וכל זה ילך לחלק הראשון של Silvanemisis ולחלק של Cybertronica עם לאקי, לימבו וכל שאר החברה. החלק הראשון כי הוא פשוט מתאים לתקופה הרובוטית של פיבר ועשוי מאוד טוב והחלק של לאקי כי הוא החלק שמקביל ל Impossible Princess לדעתי. מאוד רוחני בצורה מסויימת, מאוד מופשט ולא ברור. אהבתי! 3. שלושה שירים לאי בודד?? המממ.. - I Should Be So Lucky/Dreams - Better The Devil You Know - Crying Game Cheers Ran

למעלה