מרצדס

מצב
הנושא נעול.
בינתיים קחו תמונות של המידי הנוכחי

מרצדס
חברת דן החליטה להכניס לשירות החברה מיניבוס מדגם מרצדס בשלב ראשון יוכנס מיניבוס אחד ובהמשך יכנסו לשירות תשעה מיניבוסים זה מתוכנן עד סוף השנה
בינתיים קחו תמונות של המידי הנוכחי
הדגם: M.A.N HOCL 11-190 עם 190 כ"ס. כאן - בצביעתו החדשה.

מידי 5003 דן - מבט מאחור

מרצדס
חברת דן החליטה להכניס לשירות החברה מיניבוס מדגם מרצדס בשלב ראשון יוכנס מיניבוס אחד ובהמשך יכנסו לשירות תשעה מיניבוסים זה מתוכנן עד סוף השנה
מידי 5003 דן - מבט מאחור
זהו הדגם הישן יותר של Caetano, כשרוב ההבדל מרוכז באחורי האוטובוס.

מידי 5003 - מבט מבפנים

מרצדס
מידי 5003 - מבט מבפנים
זהו שלט ה"עוצר" האהוב עלי מבין כולם.

צחקן

New member
אתה צלם 10 .

מידי 5003 - מבט מבפנים
זהו שלט ה"עוצר" האהוב עלי מבין כולם.
אתה צלם 10 .
ב"ה הלוואי והיה לי אתקישרון הצילום. אבל לי יש כשרונות אחרים
(ראה ערך מיפרקית 8001

מידי מהדגם המאוחר יותר

מרצדס
מידי מהדגם המאוחר יותר
שימו לב לפנסים ולפתחים מאחור. כמו כן - מה לא בסדר במידי שבתמונה?

mister K

New member
מספר הקו כמובן

מידי מהדגם המאוחר יותר
שימו לב לפנסים ולפתחים מאחור. כמו כן - מה לא בסדר במידי שבתמונה?
מספר הקו כמובן
25 במקום 15. אוי ואבוי אם יופעלו מידיבוסים על קו 25 העמוס! אסור בשום אופן להוריד מקו זה את המפרקיות!

ואחרון - המידי העדכני - נידרפלור

מרצדס
ואחרון - המידי העדכני - נידרפלור
M.A.N HOCL 12-220 עם 220 כ"ס. מיוצר בגרמניה במפעלי Goepell.

ראית אותו אולי על קו 53

את 5035 ראיתי בקו 36 (?) במחלף
לה גארדיה... אמורים בכלל להגיד לה-גווארדיה la-gUardia
ראית אותו אולי על קו 53
אבל בטוח לא על 36. מדובר בקו עמוס שלא מותאם למידיבוסים, מה גם שהוא עבר לקווים מהראשון לחודש - להם אין כלל מידיבוסים עירוניים. ותודה לצחקן ולארז ל המחמאות. אתם גורמים לי להסמיק...

mister K

New member
ייתכן וראית את קו 53

את 5035 ראיתי בקו 36 (?) במחלף
לה גארדיה... אמורים בכלל להגיד לה-גווארדיה la-gUardia
ייתכן וראית את קו 53
קו 36 שייך כיום ל"קווים". בעבר, כשהקו השתייך ל"דן", עבדו עליו אוטובוסים רגילים ולא מידיבוסים. ייתכן וראית את מידיבוס 5035 על קו 53 שאף הוא עובר על גשר לה-גווארדיה.

mister K

New member
מצטער על ההודעה הכפולה

ייתכן וראית את קו 53
קו 36 שייך כיום ל"קווים". בעבר, כשהקו השתייך ל"דן", עבדו עליו אוטובוסים רגילים ולא מידיבוסים. ייתכן וראית את מידיבוס 5035 על קו 53 שאף הוא עובר על גשר לה-גווארדיה.
מצטער על ההודעה הכפולה
שלחתי את ההודעה שלי 10 דקות אחרי שכתבתי אותה ולא ראיתי את ההודעה של אנדי (מסוף כרמלית).

טוארג

New member
יכול להיות

מצטער על ההודעה הכפולה
שלחתי את ההודעה שלי 10 דקות אחרי שכתבתי אותה ולא ראיתי את ההודעה של אנדי (מסוף כרמלית).
יכול להיות
לא זוכר איזה קו כי אני הייתי באוטו... אני לא נוסע באוטובוסים באזור הזה, רק בצפון יותר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה