מרץ 4 - שרשור הרגע האחרון

vad52

New member
מצטרף לאיחולים!

בהצלחה לכל מתגייסי מרץ 04!!!!!! אני ואדים מהוד-השרון מתגייס ב-31.3. מאחל לכולם(ולעצמי) לחזור בריאים ושלמים ולהעביר את ה-3 שנים האלה כמה שיותר מהר כדי שנוכל לחזור לחיינו הרגילים. דרך אגב, בלי שום קשר, מה זה נצנץ?

vad52

New member
למה אתם לא עונים מה זה נצנץ?

וכן אני יודע שאני פעור.

yoyosan

New member
נצנץ

זה אחד שמתחמק מלעזור לחברים שלו.. יענו מנצנץ עליהם בזמן שהם עובדים.. יש מבין?

a glass moon

New member
זה סוציומט

נצנץ זה יותר גרוע, הוא סוציומט אבל ליד מפקדים הוא נהיה רמבו. בגלל זה נצנץ-נדלק וכבה.

מממ ההגדרה לדעתי היא:

אחד שכשצריך לעזור הוא "מנצנץ"- יענו בא ונעלם, פעם הוא פה ופעם הוא לא. צריך לפרוק משאית? הנצנץ יעזור דקה, יעלם לעשר דקות, יחזור לדקה, יעלם לעוד כמה דקות. מפה באה המילה "מנצנץ".

keepy

New member
ניר - חי"ר ייעודי (המטרה - עוקץ)

בהצלחה לכל המתגייסים הטריים, גם כשעייפים, לא להשתגע ולעשות שטויות עם הנשק!!! לפעמים בחיים אין הזדמנות שנייה!!! שיהיה בהצלחה ושכולם יחזרו בריאים ושלמים הביתה.

joney z

New member
טל - חיר יעודי

סוף סוף כבר נמאס לחכות בהצלחה לכולם ולזכור שהולך להיות אחלה בגדול

tzvika4

New member
תיקון קטן...

אלה גם ילידי 84 ולא רק 85... אלה שבאיחור שנה.

30.3 - השלמות

מתגייס ב30 לחודש לגיוס השלמות, מקווה מאוד להגיע לנח"ל, מה שלמעשה אמור לקרות... חברים לכולנו יהיה חרא והחיים שלנו יהפכו לקשים - בואו נלמד לאהוב את זה והעיקר שנחזור כולנו בשלום. ערן בן-יצחק 29514905

פאנגי

New member
אנס החמוסים

30.3 - זה גיוס להנדסה קרבית, וכן יש גם השלמות באותו תאריך לפי מה שהבנתי... אבל למה אתה בטוח שיקחו אותך לנח"ל ?

בגלל...

כל הפרוצדורה שעברתי כדי להקדים את הגיוס וכל הדרגים שאני בקשר איתם אני יודע שאני מיועד לנח"ל וששמו אותי בהשלמות, מקסימום אם לא, הנדסה קרבית גם כבוד.

nawie

New member
31 השלמות! כבוד!!

אם ירצה השם נשתחרר מהצבא בהקדם האפשרי. אמן כן יהי רצון!

vad52

New member
באמת?

איזה השלמות יש ב-31? איך אתה יודע שאתה בהשלמות? ואחי....נתראה בבקו"ם

vad52

New member
עכשיו אני יודע מי אתה...

מה המצב בן-יצחק? למה אתה מתגייס עכשיו? וחוץ מזה מספיק נציג אחד ממוסינזון במג"ב ונקווה שזאת תהיה הנציגות היחידה...

וואלה

עזבתי את השנת שירות באמצע אז הקדמתי את הגיוס. יש מישהו ממוסינזון במגב?? למה אתה מתגייס רק עכשיו?

למעלה