מרץ 4 - שרשור הרגע האחרון

tal12321

New member
איילפ ניתראה בבקום ../images/Emo56.gif

מוד"ש "כבוד" ויש כבוד אני מאחל לכל המגייסים בהצלחה !!! נ.ב : איזה בסאה שלא משתחררים בפסח :(

VatoLoko

New member
טוב

אני מתגייס לנ"מ שיהיה לכולם שפשוף נעים תחזרו בריאים אל תעשו שטויות תשמרו על עצמכם אל תנסו ליהיות לי גיבורים חחחח בקיצור שהזמן יעבור לכם מהר תהנו מהשרות תהיו שבוזים כמה שפחות ושמחים כמה שיותר עלו והצליחו

מקסימקה

New member
טוב..

אני מתגייס לתותחנים כנראה שיהיה לכולם שפשוף נעים אל תעשו שטויות תחזרו לי בריאים והעיקר תבואו בהרגשה טובה ועם מורל גבוה ולא כאילו אתם נכנסים למקום הכי גרוע בעולם..עלו והצליחו!!

mbr 2

New member
למדתי דבר אחד מגיוס מרץ

למדתי שעד שמגיעים לחודש הזה יוצא הנשמה והגוף מהמקום(אם אין לך עבודה ליפני)ואוכלים חצץ גם ליפני הצבא ואני צריך לחכות עוד 3 שבועות כדי להיתגייס לגיוס השלמות 13 באפריל כדי ליראות איפה ידחפו אותי בקרבי בהצלחה לכל מרץ 04 כולל אותי

יפה אמרת אישי הטוב!

חי"ר יעודי כבוד! (אני משלים חלקית עם הגיוס) אחרי הכל כולנו קרביים וכולנו תורמים בדרך זו או אחרת וזה הכי חשוב.... והמון המון בהצלחה לכל מיואשי מרץ :) מי יתן ורק נהנה ונאהב את השירות על כל פניו והמוטו שלי אומר....לא נורא אם קצת קשה אז לא נשברים וככל שיותר קשה כך יהיה יותר קל

מקסימקה

New member
חח..

שכחת להוסיף שאולי לא נולד המניאק שיעצור תזמן אבל נולד המניאק שיאריך אותו;)אם אתם מבינים למה אני מתכוון חח..

JiUkY

New member
גבעתי...

אחלה גיוס שיהיה לכולם! תזכרו כמה דברים... קשה יש רק בלחם וגם אותו אנחנו אוכלים! החרא שאתה אוכל לא תמיד יותר מגעיל מהחרא שהחבר שלידך אוכל! וגם שהכל נראה אבוד וגמור...תמיד תדחפו ותמשיכו הלאה כי רק אנחנו נביא את עצמנו למקום טוב יותר ! (דירבלק תנסו לגנוב לי דברים בטירונות
) יאללה אנשים 6 וחצי שעות לתחילת גיוסי מרץ! 30 שעות לגיוס שלי... שיהיה לכולם בכיף ! ובקלות! ועוד משהו... כבוד? כבוד! ב-ה-צ-ל-ח-ה! ! !

אייל543

New member
גם נולדו המניאקים שיעבירו אותו לאט

מאוד לאט קוראים להם מפקדים

a glass moon

New member
נציגות כבדה לשיריון יש פה הא?

אני דביר, מתגייס ב28, שיהיה לכולנו בהצלחה ושנעביר את השירות בצורה הטובה ביותר ושנפיק את המיטב.

4 0 1

New member
גם אני שריונר ואני שמח שיש עוד

הרבה שמתגייסים... שיהיה לכם הרבה בהצלחה בטירונות בביסל"ש. תגיעו לחטיבה 401, כבוד!!! תביאו אתכם כסף לשקם כי האוכל בביסל"ש לא אכיל - אוכל ממש זוועתי. תגיעו עם הרבה מוטיבציה, זה יעזור לכם להתגבר על הכל! אל תבזבזו את כספכם לשוא בריקושט. זו חנות שאושקת חיילים, בעקר צעירים שלא מבינים, במחירים אסטרונומיים. תחפשו תמיד את החנויות האחרות כמו דיפנס, למטייל וכו'. אולי זה נראה לכם עדיין רחוק, אבל תחשבו כבר על פיקוד. נתראה בביסל"ש

Cross17

New member
שריונר, לא פחות ולא יותר.

דווקא אני בונה על 188, לפקד על מרכבה סימן 3 יכול להיות סבבה. והאוכל יהיה בסדר גמור, אחרי האימונים אתה אפילו לא תשים לב מה אתה שם על הצלחת :) רק עוד שבוע על אזרחי אחים שלי, תנצלו אותו כמו שצריך!!!! שיהיה בהצלחה חבר'ה, ותזכרו תמיד- האדם שבטנק ינצח! (וכל הזין לפלס"ר!)

marco18

New member
תותחנים - כבוד!

שיהיה לכולנו בהצלחה..... תשמרו על עצמכם אנשים אממ.... וזהו אני יורד לאילת לשבוע האחרון לפני הגיוס! כבוד :) צ'או

פאנגי

New member
הנדסה קרבית - 30.3

שמי דניאל עמית, מתגייס להנדסה קרבית, הבנתי שיש השלמות באותו התאריך, אז מי יודע אולי גם לחיל אחר בתקווה שלגבעתי! מאחל לכל מתגייסי מרץ 04 המון בהצלחה !

Lior85

New member
צנחנים מגה-כבוד על!!!

אהלן..אני ליאור מחדרה,25.03,מקווה להגיע ליחס"ר..

Darewolf

New member
נח"ל כבוד!

שיהיה לכולנו גיוס נעים, ושכל אחד יגיע לאן שהוא רוצה, ובעיקר שאני אגיע לסיירת

palmayoav

New member
אני מתגייס גם ב24 לנח"ל ויש לי שאלה

בתכלס מה אתה מביא לבקו"ם ומה אתה יודע על פרוטקציות שם לבני קיבוצים לעומת עירונים כמוני??

למעלה