מרזי מורית...

pini-pee

New member
מרזי מורית...

טוב זה פעם ראשונה שאני כותב פה ואולי כבר דיברתם על זה אבל הדפדפן שלי לא מוכן להעלות את הדפים אז רציתי לשאול אם הדבר הזה שנקרא מרזי מורית עובד או לא וכו´ כאילו אם מישהו פה ניסה ויכול לייעץ לי... -פנחס

rutti

New member
מצטערת

לא ניסיתי אותה, כך שממש אין לי מושג.

מרזי מורית ../images/Emo21.gif

שלום לך גם אני פעם ראשונה כאן, אך אני ניסתי פעם וזה עובד אבל..... העקרון שם הוא שאתה מקבל מזודה ענקית עם שוקולדים וופלים והרבה דברים טובים בנוסף לכדורים.(לא לזלול הכל ביום אחד) אם יש לך כח רצון זה עובד אבל עולה בסביבות ה- 700 ש"ח בזמני. שווה לנסות. בהצלחה

שאקל

New member
לא בריא. לא מומלץ

מרזי מורית זה כדורים להרזיה וכל מיני תוספים וערכות. הם עושים פרסומות עם אנשים שכאילו רזו אצלם ואחר כך כולם מעלים במשקל. זו לא דיאטה בריאה ולא מומלצת. נותנים לך חומרים כימיים להכניס לגוף וזה לא נראה לי

pini-pee

New member
אני אאלץ להקשיב לשמש זורחת...

כי למרות שמה שאתה אומר(ת?) הוא לא רק הגיוני אלא הוא גם ההגיון הבריא שלי שאומר לי אותו דבר מה שלא הייתי בטוח זה עם זה עובד ושמש טוענת מניסיון שזה כן עובד אז... -פנחס

נכון, אולי לא בריא, אבל... ../images/Emo50.gif

אני אישית חושבת שהשומן מזיק הרבה יותר מאשר הטיפול עצמו, חוץ מזה יש שם רופא להתייעצות אם יש בעיה ספציפית לגבי מחלה מסויימת הוא יישקול אם לשלוח את הערכה או לא, אם אין שום בעיה, באמת מומלץ (אני לא סוכנת מכירות שלהם) שווה לנסות אחרי שמתייאשים מכל סוגי הדיאטות. הרבה בריאות ובהצלחה.

למעלה