מרוב שלא ידענו מה אנחנו מחפשים בה,

emilyy15

New member
מרוב שלא ידענו מה אנחנו מחפשים בה,

אנחנו מחפשים שם עכשיו חלקי גוויות של ילדים שהם לא צבא העם, אלא הצבא הפרטי של מתפקדי הליכוד.- יהונתן גפן בושו והיכלמו לכם מתפקדים, מתנחלים ושאר קוצים משיחיים! נמאסתם! ד"א, מישהו מתכנן להגיע להפגנה?

הילה2004

New member
אני מציעה שברגע כזה אל תהפכי את האב

האבל הזה לשתי מחנות משתי סיבות הראשונה היא שלא כל מתפקדי הליכוד הצביעו נגד ורובם בכלל לא הצביעו השניה והחשובה היא שהאבל לא שייך רק למחנה השמאל... לפני יומיים בפיגוע הראשון בעזה נהרג קרוב משפחה שלי ולמרות שאני משייכת את עצמי לצד הימני של המפה הפוליטית מותר לי להתאבל בדיוק כמו שלך מותר ואת אל תגידי לי או לליכודניק אחר להתבייש תתביישי את שאת הופכת פיגוע כזה לארוע פוליטי... ודבר אחרון צה"ל הוא כן צבא העם גם של המשתמטים (שכולנו יודעים לאיזה צד הם שייכים)

emilyy15

New member
לכל פיגוע יש השלכות פוליטיות

זה ברור לגמרי בקשר לאבל.. כמובןשהוא שייך לעם כולו.. כולנו מתאבלים וכולנו משלמים מחיר כבד בגלל אותם אידיוטים שמסרבים להנתק מרצועת המוות הזאת

הילה2004

New member
כל כך רואים שאת מדקלמת משפטים שמיש

שמישהו אחר אמר לך או שקראת את זה באיזה עיתון זה עצוב שאת מדברת על דברים שאת לא מבינה בהם... ותפסיקי להאשים את העם שלך להזכירך מי שהניח את המטענים ומי שרצח את החיילים ואח"כ התעלל במה שנשאר מהגופות הם אלה שבשמם את מדברת ולמענם את נלחמת וזה מה שעצוב בעיניי תתחילי להבין שאף ערבי בעולם לא ילחם למען העם היהודי אז למה שאני אלחם בשבילם מבחינתי שימותו 1000 ערבים וששערה משערות ראשם של חיילנו לא יפגע.

emilyy15

New member
חמודה

אני ממש מודעת לזה שהפלשתינאים רצחו את החיילים ויודעת טוב מאוד שערבים הם חיות אדם אני לא נלחמת למען שום ערבי אני לא מאמינה בהם ולא מכבדת אותם הם לא ראויים לזה ואת זה הם הוכיחו הרבה לפני הפיגועים האחרונים ברצועה לכן אני מאמינה שאנחנו צריכים לצאת משם להתנתק מהברבריות הזאת ופשוט לצאת משם

הילה2004

New member
אני בעד לצאת משם ומסכימה עם מה שרשמ

אבל צריך לעשות את ההתנתקות בחוכמה ולא לברוח משם כמו חבורת פחדנים (ע"ע לבנון) אלא לצאת משם עם יכולת להשיג שלום אמיתי שלום שיחזיק דורות הרי זאת המטרה של כולנו...

המנקה שלנו פאיזה-היא דווקא בסדר, אז

אל תכלילי!

חחחח, עיר של טחונים../images/Emo8.gif

ובלי קשר- אתה באמת צלם מעולה, אהבתי את התמונה:)) תגיד- למה אתה לא הולך למגמת צילום בתיכון
ברצינות

למעלה