מרגישה מטומטמת

שקד 00

New member
מרגישה מטומטמת

אוףףףףףף הגעתי למסקנה שאני ממש מרגישה מטומטמת... אני באה מבית שלא יותר מדי מתעסקים בטיפוח והכל,אני כבר בת 19 ויש מלא דברים שאני רוצה לעשות ופוחדת כי אני לא יודעת בדיוק איך עושים או מה וכו',למשל: 1. אני מתה להסתפר מצד 1 אבל מצד שני מתה מפחד. אז אחרי התלבטויות ארוכות עם עצמי הגעתי למסקנה שעדיף לעשות שינוי בשלבים ובתור התחלה לגזור רק קצוות אבל מסתבר שגם זה מלחיץ אותי. מה בדיוק? שהספר יגזור יותר מדי,שלא ייצא טוב. אני גם לא יודעת איזו מספרה לבחור ואם זה משנה בכלל כי זה רק קצוות,ומה אומרים כשנכנסים למספרה ואם אפשר לבוא בלי תור ואם חייבים חפיפה ופן ו..אוף,אני לא יודעת כלום. 2. אני רוצה ללכת לקוסמטיקאית לסדר גבות. הקטע שאני רוצה רק שתנקה לי את הרווח בין הגבות וזה נראה לי מפגר ללכת רק לזה... אוףףףףףףףףףףףףף

שקד 00

New member
ת'אמת?

אני בעצמי לא ממש יודעת... אולי כדאי להתחיל מכללים בסיסיים של איך מתנהגים במספרה ומה עושים ולא יודעת....זה נשמע אולי מצחיק וברור מאליו אך לא לכולם זה ככה

tokit

New member
תקבעי תור

תגיעי בזמן, תציגי את עצמך ותגידי לספר מה את רוצה. חפיפה בד"כ חייבים ופן ממש לא.. בהצלחה!

ועוד...

בד"כ נהוג לתת טיפ לחופפים שנע בין 5 ל-10 ש"ח. בד"כ גם נהוג שאם את מסתפרת ועושה פן אח"כ אז הפן כבר כלול במחיר התספורת ולא משלמים עליו בנפרד. אם המספרה שייכת לספר אחד "ראשי" ושאר הספרים עובדים שכירים אצלו, ואחד מהשכירים מטפל בך, גם לו נהוג לתת טיפ, בד"כ 10 ש"ח. אם בעל הבית מטפל בך, לא נהוג ואין צורך להשאיר טיפ.

tokit

New member
יו, מזל שאני לא מסתפרת..

לזכור את כל ה"חוקים" האלו..

אלה לא חוקים

זה פשוט מה שנהוג. בדיוק כמו שאת יושבת במסעדה ואת יודעת שנהוג ומקובל לתת טיפ אז את פשוט נותנת

איזו מושבניקית אני

שמעתי שמועות על טיפים לחופפים וכל זה, אבל לא חשבתי שזה עד כדי כך... במספרה שלי יש רק את הספר ולפעמים חבר שלו עוזר לו וחופף (נראה לי שהוא מתלמד), אבל טיפים? משלמים על התספורת וזהו.

LuNa MaJnUnA

New member
אנמ.

א. לכי לספר כלשהו ופשוט תגידי לו בדיוק מה את לא רוצה. שלא יוריד יותר מ-2 ס''מ מהאורך, שידרג, ידלל, מה שלא יהיה.. ב. מה הבעיה לעשות את האמצע בעצמך? ג. תרגעי, כולה שיער וגבות :|

על ספר כבר ענו לך ולגבי הגבות

את יכולה לעשות את האמצע בעצמך, אבל את יכולה גם ללכת לקוסמטיקאית ואם כבר בדרך אז לבקש שתסדר לך קצת את הצורה-אם יש מה לסדר. כעיקרון כשמורידים מהאמצע כל מה שצריך לשים לב זה לא למרוט מהגבה עצמה. כדי לדעת איפה היא מתחילה, קחי עיפרון ותחזיקי אותו לאורך הצד של האף. הנקודה שבה החוד שלו נמצא היא זו שבה מתחילה הגבה, ומעבר לשם לא כדאי להוריד. =]

ShirShir

New member
את יודעת מה הטיפ שלי בתספורות??

אני תמיד תמיד תמיד מבקשת מהספרית שתספר אותי באורך שאוכל לאסוף את השיער, ככה שגם אם במקרה לא אהבתי את התספורת אז אפשר לאסוף אותו עד שיגדל קצת.....

למעלה