מרגישה מוזר...

מרגישה מוזר...

זה מעצבן! אין לי שום מושג מה אני מרגישה. כל היום אני מתעסקת בזה שאני שמנה ולא יפה ולא מוצלחת...כל היום אני סופרת קלוריות, כל היום אני שוקלת אם להקיא או לא... זה לא טוב... זה מיליון צעדים אחורה, אני כבר הרגשתי טוב, כבר הרגשתי שייכת ועכשיו החופש הזה ואני יותר מידי לבד. הבעיה היא שאני לא רוצה להיות נטל לאף אחד, לא רוצה לעמיס על החברות שלי... אני גם לא בטוחה שהן יבינו.. טוב, אז הן יגידו לי שאני צריכה להפסיק ושאני לא שמנה...אז מה לכל הרוחות זה עוזר?! ואני יודעת שיש להן כוונות טובות והן באמת מדהימות... אבל, שוב פעם, לא רוצה להיות נטל ולא בטוחה שיבינו אותי... סליחה על משהו לא ידוע...

נועה18

New member
בת לילית

אני לא חושבת שהחברות שלך מרגישות שאת נטל...... אני בטוחה שהם רוצות שתשתפי אותם במה שאת מרגישה ושתתני להם לעזור לך.... אז תנסי... תנסי לתת להם לעזור לך תנסי לשתף אותם את לא צריכה לעבור את זה לבד..... וזה באמת לא בטוח שהם יבינו אבל כדי לעזור לא חייבים להבין , הם יכולות פשוט להיות איך להיות שם בשבילך.... לא לתת לך לעבור את זה לבד.... ואם קשה לך, ואת צריכה מישהו שיבין אותך, תדברי עם פסיכו' או עם מישהו שכבר עבר את זה... מקווה שתקבלי את העצה... אוהבת, נעמה

CRAZYIT

New member
../images/Emo39.gif

אולי... אולי תנסי להתעסק עם החברות שלך, כלומר בבילויים שלכם, ביציאות.. הן שם בשביל להיות איתך בשביל לעזור לך לגרום לך לחייך וכך להיפך..

למעלה