מרגישה חובה...

דוריאלה

New member
מרגישה חובה...

...להביע את תמיכתי והערכתי לפתיחת הפורום! פורום האח בIOL עזר לי בהתמודדותי עם ``התקף`` הOCD שהיה לי לאחרונה, ואני עדיין נעזרת בו ומנסה לתמוך באחרים. וזה אולי המקום והזמן לשאלה שמתרידה אותי לאחרונה. שמעתי שמועות על כך שיתכן ויש קשר בין רמה נמוכה של B12 לבין החמרה בOCD. האם יש למישהו איזה פיסת מידע על כך? או מקור שניתן לפנות אליו לאינפורמציה נוספת? זה מאוד חשוב לי ורלוונתי לגבי ביותר. שיהיה רק בריאות! דוריאלה.
 

קורווין

New member
היי דוריאלה! נחמד לראות אותך פה...

התשובה לשאלתך היא שבהחלט קיים קשר כזה. וויטמין B12 הוא אחד מהוויטמינים הקשורים למערכות הסרוטונין. חוסר בסרוטונין, יוצר הפרעות חרדה ומצב רוח. לכן, חוסר בוויטמין B12 ידוע כמגביר ואף יוצר לעיתים, הפרעות חרדה ומצב``ר. הפתרון הוא לקבל תוספת מהוויטמין, איך? אכילת בשר, לקיחת כדורים (של סולגאר, או כל חברה אחרת), ובמקרים קיצוניים, זריקות וויטמין שמעלות את רמתו במהירות. מצבי האישי החמיר מכיוון שעקב היותי (בעבר) צמחוני, גם כן כטקס של OCD, ירדה כמות הוויטמין שלי באופן דרסטי. מאז התרופות והחזרה לבשר, המצב השתפר פלאים! בהצלחה! קורווין.
 

דוריאלה

New member
תודה לך, נשמה! אני לוקחת...

קפסולות של B קומפלקס של סולגר כבר חודש ימים. אני מבינה שזה לוקח כמה חודשים עד שזה עוזר, נכון? בינתיים יש שיפור בOCD אבל החרדה הפכה ליהיות יותר ויותר פופולרית אצלי לאחרונה. כשאני מרגישה שאני נכנסת ל``כוננות ספיגה`` - אני נעזרת בטיפות של פרחי-באך שנקראות ``רסקיו רמדי`` (במקום ואליום, ובלי שום תופעות לוואי). מומלץ למצבי לחץ או טראומה!!! אם יש לך עצה כל שהיא עבורי, יותר מאשמח לקבלה... תודה - דוריאלה.
 

קורווין

New member
כן...

תתחילי לשקול זריקות. ההשפעה מהירה הרבה יותר ואם זו באמת הסיבה, די מהר תרגישי ירידה משמעותית בחרדה! מובטח!
 
למעלה