מקרר לנייד

mazer

New member
מקרר לנייד

שלום לכולם, יש לי נייד של אסוס, 13", והוא חם שאין דברים כאלה, רציתי לקנות מקרר ואני ממש לא מבינה בתחום הבנתי שיש שתי חברות חזקות - זלמן וקולמסטר, מישהו יכול לתת לי הכוונה לדגמים ספציפים מומלצים שלא עוברים את ה-200-250 שקל? תודה
 

RoyBO

New member
לי יש zalman nc1500 קחי בחשבון שהוא לא יוריד

יותר מכ-5 מעלות. אם המחשב חם עד כדי מצב שלא תקין יש ללכת איתו למעבדה. בהודעות נבחרות יש קישור לתוכנה לבדיקת טמפ'.
 

mazer

New member
לא מצאתי את מה שכיוונת אליו.. אבל...

בדקתי את הטמפ', זה נראה לך ערכים סבירים או שצריך למעבדה?
 

mazer

New member
לפי התוכנה שננת לי...

הממצאים הם... כמה זה חמור? (למרות שעד כמה שאני זוכרת, יש לי את הלפטופ כבר שנה וקצת.. וזה בערך כמה חם שהוא היה...) ואם כבר.. אז למי פונים?
 

RoyBO

New member
מוזר שהוא לא מראה את הכרטיס מסך

בכל מקרה, טמפ' גבוהה מהממוצע. כמה הערות: 1. לא להשתמש במחשב על מיטה, רק על משטח ישר כמו שולחן, אחרת פתחי האיוורור חסומים. 2. אם אין עליו כל מיני וירוסים או רוגלות ואת לא משתמשת בו בחדר שבו חם ביותר. אז זה לא תקין. פונים לנותן השירות. מאיפה רכשת? מי היבואן? לאסוס יש שני יבואנים: רונלייט, ויז'ואל. לכל אחד יש מעבדות שלו (google it)
 

RoyBO

New member
אפשר לנסות גם לקנות תרסיס אויר ובעדינות

כאשר המחשב כבוי, להתשמש בו כלפי פתחי האיוורר ולחכות שהאבק ייצא. לתת למחשב איזה שעה להתייבש ואז להפעיל, אם אין שיפור אז רק מעבדה. אציין שהטמפ' המופיעות אכן מעט גבוהות מהרגיל (אם המחשב בפעולה רגילה ולא מאמצת מידי).
 

mazer

New member
הממ..

1. הברכיים שלי זה מספיק ישר? 2. קניתי אותו בארה"ב אבל לכל המחשבים שלהם יש אחריות בינל לשנתיים 3. עכשיו זה כן מראה כרטיס מסך אז אני מעלה תמונה מעודכנת
 

RoyBO

New member
תשובות

1. לא מומלץ. 2. אני יודע שרונלייט מטפלים במחשבים מחו"ל (יכול לקחת זמן להביא חלקים במידת הצורך מחו"ל). 3. הטמפ' של הכרטיס מסך לא מופיעה. בכל מקרה אין ברירה אלא ללכת למעבדה.
 

RoyBO

New member
הכל חם. הHD בטמפ' חדר 28 מעלות לא צריך לעבור

את ה-43 מעלות.
 
למעלה