מקרן

• פותח הנושא nova
  • פורסם בתאריך

nova

New member
מקרן

1. אני מעוניין לרכוש מקרן בסכום של 5000-6000 ש"ח. מה האופציה הכי טובה? 2. דרושה אינפורמציה על מקרן InFocus LP350. 3. מאחר ואין לי ידע בתחום, האם Line Doubler משפר איכות צפיה בערוצי טלויזיה? מה טווח המחירים של Line Doubler?

MartinHSabag

New member
תשובות (חלקיות)

1. בסכום הזה אין שום מקרן נורמאלי לק"ב. המקרן הזול ביותר ששוה משהו (וגם על זה יש חולקים) הוא האינפוקוס X1 אבל הוא יעלה לך בסביבות 8.5K. אפשרות שניה היא יד שניה, למרות שתיאלץ להשקיע כנראה במנורה חדשה וגם אם תרכוש משהו מלפני כמה שנים שעלה בזמנו 20K, קרוב לודאי שה-X1 בכל זאת יהיה טוב יותר... 2. לא מכיר. קראת ב-PROJECTORCENTRAL ? 3. אני לא בטוח שטלויזיה ללא פרוגרסיב מאפשרת חיבור של מכשיר כזה. תקנו אותי אם אני טועה.

nova

New member
מקרן

ראיתי היום הדגמה של InFocus X1. במכשיר זה הרזולוציות הם 800 על 600 ו-1100 לומנס, קונטרסט 1:2000 וכולל Doubler. היבואן טוען שהמנורה מחזיקה עד 4000 שעות. האם ייתכן, לאור נתונים אלו, שב-LP350 התמונה גרועה יותר? נתונים ל-LP350: רזולוציה 1024 על 786, 1300 לומנס, קונטרסט 1:400. X1 הוא מכשיר סיני, LP350 כנראה אמריקאי. תן דעתך. היום פגשתי מכשיר Zinwell, פרוססור ששיפר תמונת מקרן בצורה מטורפת, תמורת 900 דולר. האם אתה מכיר מכשיר זה, או תואם מכשיר זה? (לא פרוג'ה כי הוא יקר מאוד.)

MartinHSabag

New member
אני אמשיך

1. מקרן, כמו כל רכיב בתחביב הזה, לא קוניפ לפי נתונים. לחבר שלי יש מקרן שעלה בזמנו (לפני 3 שנים) פי 6 מה-X1, יש לו נתונים על הנייר יותר טובים אלא מה ? שלמרות הרזולוציה העדיפה שלו הוא LCD ולכן ה-SCREEN DOOR הוא קטאסטרופה, עיבוד התמונה שלו על הפנים ולכן ה-X1 קורע אותו לגזרים. 2. יכול להיות שה-LP350 יותר טוב או לא, אני לא מכיר ובלי לראות אותו בפעולה אני לא יכול להגיב. 3. לא מכיר את המכשיר אבל עם ה-X1 אין צורך כי יש לו פרודג'ה בפנים (ה"יקר" ההוא והכל כלול במחיר....)

Raffael

New member
קונטרסט 1:400 על הנייר זה מעט מאוד

מעט מעט מעט מאוד

freddi

New member
מצד שני אני מכיר מכיר מקרן בעל

קונטראסט עבודה של 1:700 בלבד, שנבנה במיוחד רק לקולנוע (להבדיל ממקרן שיעודו גם למצגות) ובפועל הוא נותן תמונה שמסבה תענוגות לבעליו... כך שנתונים .... זה באמת רק נתונים...

למעלה