מקלחת קרירה ביום חם

אופיר35

New member
מקלחת קרירה ביום חם

מה דעתך על אמבטיה קרירה איתי בחום הזה
השמחה שקיבלתי כמענה לא הצריכה מילים בכדי להבינה,כמו גם הקפיצה ישר עלי. טוב,"אני הולך להכין האמבטיה" פרשתי מגבות על הרצפה פתחתי את המים , הכנתי שמפו ריחני ומקציף. הכל מוכן צעקתי , תוך שניה הופיעה עירומה כביום הוולדה.... השיער הזהוב המטריף היופי הכובש, החן הילדותי שאי אפשר לעמוד בפניו. עוד שניה תהיי כולך רטובה חשבתי לעצמי,ואין כמו המראה של תנועות ראש שמאלה וימינה בשיער בלונד רטוב.... נכנסו לאמבטיה,לקחתי כמות שמפו נכבדה התחלתי לעסות הגב כתפיים אט אט עובר למלפנים לחזה מסבן בתנועות מעגליות ועדינות...... מדי פעם חש בנשימתה על ידי וליקוק לשון אקראית שלה. אח"כ גולש לאורך הבטן ישר בין הרגליים היא לא יכולה יותר מסתובבת חצי נשכבת על הגב רגליה מפושקות למולי... לוקח את ראש המקלחון ומכוון היטב את הזרם לפניה לבטנה ואומר לה עכשיו תסתובבי צריך לטפל לך בתחת החמוד, היא מצייתת נעמדת על 4 ומפנה אלי ישבנה, זרם המים הקרירים מרטיב את אחוריה.... היא כבר חסרת סבלנות לא יכולה לשבת בשקט יותר מחכה שאתן לה כבר את מבוקשה. אני בשלי , לוקח את הזמן, סוגר את המים לוקח מגבת גדולה ורכה מתחיל ליבש אותה מהראש ,השיער השמגע שכעת רך ונעים ,ממשיך לאורך כל גופה מעביר את המגבת בין רגליה היא מתנועעת כמו משוגעת . "יאללה גמרנו" אני שומע את קולי היא מביטה ולא מבינה ,איך גמרנו והיא את שלה לא קיבלה.... אני מסתובב ויוצא מהאמבטיה ללא מילה נוספת בדרכי למטבח . שומע אותה מגיעה בריצה והופ היא נעמדת על השיש במטבח כולה נוטפת טיפות מים עדיין. ילדה טובה ,קחי ביסקויט אני אומר ומלטף את ראשה.... אין כמו מקלחת קרירה ל
המשפחה ביום קיץ חם לגרום לו לשמחה.

למעלה