מקלחות
וגם

tinyh

New member
הצלחת בהחלט לגרום לי לדמיין את הסיטואציה

ולהישפך מצחוק

אצלנו ההרגלה של לולה לפן היתה כנראה די טובה כי היום היא כבר מתיישבת מולי ונותנת לפן יד

עם פיונה זה קצת יותר קשה כי היא עדיין מפחדת אבל מנסים לאט לאט להרגיל. לפחות בינתיים אני מפעילה אותו רק על רוח ללא טמפרטורה.

עכשיו בגלל האלרגיה הן צריכות מקלחות תכופות יותר עם שמפו רפואי שצריך להישאר עליהן בין 5 ל10 דקות אז אני מקרצפת אותן ואז נותנת להן לצאת מהאמבטיה ולהסתובב בחדר אמבטיה תוך שאני נותנת להם חטיף כל כמה שניות.
לפני שבועיים כשחזרנו מהים רציתי לתקתק את השטיפה שלהן אז הכנסתי את שתיהן איתי לחדר האמבטיה. התחלתי לקרצף את פיונה ונתתי לה לצאת מהאמבטיה עם הסבון עליה. ובזמן שהיא ממתינה עם הסבון הכנסתי את לולה וקירצפתי. ואז הוצאתי את לולה. כך שנשארו לי 5 דקות עם פיונה ו10 דקות עם לולה. כששתיהן עם הסבון עליהן כל אחת קיבלה חטיף כל כמה שניות והזמן עבר די מהר. שטפתי את פיונה וכמה דקות אחריה את לולה וייבשתי את שתיהן בו זמנית.
תמיד מקלחת עם חטיפים מוכנים מראש. תמיד אנחנו בחדר האמבטיה כשהוא נעול כדי שאפחד לא ייכנס באמצע והן תברחנה להתרוצץ בבית.

אפילו אם אני לא מייבשת את פיונה או לולה עד הסוף אני משתדלת לייבש כמה שיותר עם מגבת ואז עוד עם הפן ואם יש יום שמש אז אני נותנת להן לסיים את הייבוש בשיזוף בסלון. בזמן הזה אני מנקה את האמבטיה ומתקלחת בעצמי כי אני מסיימת כל פעם כזו רטובה לחלוטין
. וכמובן שבחורף התנור באמבטיה דולק ואנחנו חוזרות לחדר מחומם ולא יוצאות לטיול עד שלא יבשות לחלוטין.

הזכרת לי סרטון מצגת שהכנתי לפני שנה (מצרפת אותו כאן להנאתך
)

אנחנו רוחצים טת קימי באמבטיה

והטריק שלנו הוא להשאיר אותה באמבטיה כמה דקות אחרי שמרוקנים את המים ולהתחיל את הניגוב בתוך האמבטיה.
כשהיא כבר לא נוטפת מים, מנגבים עוד, מברישים ולטיול.

למעלה