מקלוני בדיקה שאלת סקר.

מקלוני בדיקה שאלת סקר.

קופ"ח כללית מאפשרת לקנות 2 קופסאת של מקלונים (לפחות העילית). מה קורה אצלכם כמה קופת החולים האחרות מאפשרות לנפק, ואם יש איזשהי תלות בסוג המקלונים?

gomes

New member
מצטרף לשאלה

כמה מקלונים ל- freestyle מנפקת למשל קופת חולים מכבי לחודש ומה העלות?

desertm

New member
4 קופסאות לחודש=200 מקלונים

זה מה שקופת חולים מאוחדת מאפשרת לנו. זה מאפשר ממוצע של 7 בדיקות ביום. לא עולה לנו עקרונית, מכיוון שיש לנו גג של 241 ש"ח לחודש. כל האספקה הנחוצה לטיפול בסוכרת, כולל פרפריות למשאבה, אניסולין, מקלות בדיקה, וכל תרופה לטיפול בבעיה או מחלה כרונית - הכל כלול בסכום הזה.

יפיופי

New member
למזלי

רוב הזמן מספקים לי מקלונים מבי"ח בגלל שאני במסגרת ניסוי אבל לא ידעתי שמגבילים בכלל. משהו יודע מה המצב במכבי?

desertm

New member
יש לנו גם זה וגם זה

freestyle וגם accutrend ואפשר לבחור איזה שרוצים, כל עוד שנשארים בתוך המסגרת של 200 מקלונים בחודש

מקלונים

במקרה שלי קופ"ח מספקת לי בבת אחת 3 קופסאות של אקיוטרנד סנסור , אני בכללית

slightly

New member
../images/Emo95.gif אני כבר לא כ"כ בעניינים

אבל כשעדיין השתמשתי, לא היתה לי הגבלה על מספר המקלונים. רכשתי כמה שרציתי. מדובר על מקלוני accu-chek. קופ"ח כללית.

i l a n n a

New member
סבתא שלי...

חולת סכרת סוג 2 ואותה מגבילים לחבילה אחת (50 מקלונים) פעם ל3 חודשים... אולי יש הבדל בין סוג 1 ל2 מבחינת ההקצאות?

i l a n n a

New member
לא בדיוק....

אני בקופת צה"ל והם מנפיקים לי 100 סטיקים לחודש (2 חבילות...) היא בקופ"ח כללית

../images/Emo124.gifסוכרתיים סוג 2-הכצעקתה?

קופ"ח כללית 1 חב' פעם בשלושה חודשים: מז-ע-ז-ע האם גם אצלכם כמו שאילנה אומרת או שמישהו עובד על סבתא שלה?

דואגת1

New member
לשושן הצחור - מכתב

אולי הנקודה הראשונה היא בקשת הבהרה, כמה מקלונים ? מי ? מתי ? מהן ההנחיות ? מדוע הכל כל כך אקראי, ואף אחד אינו יודע ...

i l a n n a

New member
תראי...

יכול להיות שמזלזלים בה... יש לה רופאה סתומה... אין לי מושג מתי היא ראתה אנדוקרינולוג פעם אחרונה... ולא נשכח את הגיל שלה... (קרוב ל90) שאולי קצת חושבים שהיא כבר סתומה... (למרות שהיא לא....)

slightly

New member
../images/Emo95.gif סוכרת 2

בעיקרון, אחרי שמתאזנים על כדורים ודיאטה, אין צורך בבדיקות רבות. רוב הסוכרתיים 2 אינם חווים מצבי היפו, ומי ששומר יודע וצריך להמנע מהיפר. מה גם, שמינוני התרופות קבועים ואם הערכים אינם קיצוניים נקודתית, הגוף מתגבר על ההיפר. (להבדיל מסוכרת 2 שמטופלת באינסולין - אז יש צורך במעקב רציף) בסוכרת 1 חלק מהאינסולין ניתן בטיטרציה - לפי intake ולפי ניטור רמת הסוכר בדם, ואז יש צורך במדידות תכופות.

אני מושכת אחת לחודש

אני מושכת קופסא אחת כל חודש מקלות בלי שום בעיה ואותו הדבר עם הPENFEEL אין לי הגבלות

i l a n n a

New member
הרופא אמר שזה מספיק

אקיו-צ'ק... הרופא אמר לי שזה מספיק ואין צורך ביותר...

למעלה