מקור הרעש

פנטז16

New member
מקור הרעש

אני גרה בדירה שכורה. מזה שנתיים אני מרגישה מתח מיני אדיר ביני לבין בעל הבית שלי, הגר קרוב אלי. אבל - בנאדם נשוי+2, לא מכניסה את עצמי לצרה הזאת. לפני כמה ימים התלוננתי לו בטלפון שאני שומעת רעשים מוזרים מעליית הגג ושאשמח אם יבוא לבדוק את זה. הוא הגיע. קיבלתי את פניו , רחוצה וחפופה, מדיפה ריח נעים. באמת שלא תכננתי, ככה יצא. גופיה לבנה וחזייה תכלת יפה מתחת, שמתאימה לעיניים הכחולות שלי. מה שלומך? - הוא שואל. טוב, אני עונה, ואתה? - הכל בסדר, טלי (אשתו) בחו"ל, ואני שומר על הילדים, מכין להם אוכל. עכשיו הם בבי"ס אז יש לי כמה דקות כדי לבדוק לך מה מקור הרעש בעליית גג. הוא ביקש כסא ומגבת להניח עליו כדי לא ללכלך אותו. נתתי לו. מטפס למעלה ואני מזילה ריר על גופו האתלט מלמטה. הוא כבר לא מאוד צעיר אבל נראה מעולה, חיוך מקסים ועיניים מאירות. בזמן שהוא בודק שם עניינים למעלה אנחנו מקשקשים בשיחה בטלה לגמרי. אחרי כמה דקות הוא מנער את ידיו מאבק ואומר שלא מצא את הסיבה לרעש.הו יורד מהכיסא, נשען עלי כדי לא ליפול. בדרך הוא מסתכל לי על הכתף ורואה סימן שנותר לי מהסרת נקודת חן שעברתי כמה ימים לפני כן. "מה זה, מה קרה לך כאן?" הסברתי לו. "זה רק מגרד , זה לא נורא". הוא שולח אצבע אחד "לבדוק" את המקום המגרד. מלטף... פתאום אני מרגישה עוד אצבע מצטרפת לזו המלטפת . וגם את היד השנייה, מלטפת לי את הכתף השמאלית, שם לא מגרד לי... תנועות הליטוף הופכות לעיסוי עדין. אני מסתובבת, מסתכלת עליו , כנראה בפנים של סימן שאלה כי הוא מסתכל עלי בפנים המאירות שלו , בחיוך של "כן, זה סוף סוף קורה"... רוצים לשמוע את הסוף?

פנטז16

New member
מקור הרעש - הסוף

טוב, אני בכל מקרה ממשיכה... אני גרה בבית שחלונותיו פונים לרחוב ולא רציתי שמישהו יראה אותנו אז מצאתי את עצמי "נוזלת" לרצפה והוא אחרי. במיומנות מדהימה הוא שלף ממני את הגופיה . נותרתי בחזיה התכלת, והוא אומר "וואוו!!", ככה בשקט. פותח לי את החזי ושדיי מתפוצצים החוצה. הוא לא מתנפל, אלא מסתכל לרגע, מעריץ, ואז מלטף באצבע ההיא העדינה את פטמתי השמאלית ואת הימנית מענג באמצעות הלשון המדהימה שלו גם כן. ברפרוף, במגע עדין, בדיוק כמו שאני אוהבת... בשלב הזה אני מרגישה שאני כבר טובעת במיצים שלו ואני מסתכלת לכיוון בין הרגליים שלו. הוא נותר עדיין לבוש בג'ינס. לפי מה שקורה שם אני בטוחה שלא נוח לו, ומחליטה לעזור לו. אני פותחת את הרוכסן של המכנסיים שלו ושומעת אותו נאנק בהקלה. הוא אומר לי: "תראי מה עשית לי..." - ומתכוון לאוהל הענק שנוצר בתחתוניו. אני מורידה לו את המכנסיים והתחתונים ומיד מעריצה גם כן את מה שאני רואה. בינתיים הוא דוחף אצבע לתוך החצאית שלי, רק כדי לגלות שאני לא לובשת תחתונים (ככה יצא... באמת שלא תכננתי...). בשניה שהוא מכניס אלי את אצבעו אני גומרת מעוצמת המעמד. בעודי משתדלת להיאנח ולהיאנק בשקט יחסי, שלא ישמעו, אני מעיפה לו את האצבע מתוכי ומושכת אותו חזק עלי. הוא חודר לתוכי ואני מרגישה בשמיים. נכנס ויוצא בעדינות בתחילה ואז הקצב מתגבר. נכנס ויוצא, נכנס ויוצא, ככה דקות ארוכות ושנינו לא יודעים שובע. באיזשהו שלב היבבות החלושות שלי הופכות לצעקות רמות של שנינו, אין לנו שום שליטה על זה. הוא חוקר את גופי ומלטף טותי בכל נקודה אפשרי. מקדימה, מאחרוה ומהצדדים... לפתע הוא נזכר, מזנק - אני חייב לקחת את הילדים מבי"ס!! אבל - רגע, מה יהיה עם הרעש מעליית הגג? אני שואלת. הוא אומר לי - לא יודע, אבל אני עכשיו רוצה לבדוק מה גורם לך לעשות כ"כ הרבה רעש! ואני צוללים לתוך שורה ארוכה של אורגזמות נוספות... מקווה שנהניתם, נעים לי מאוד להכיר...

מקור הברכה

ברוכה הבאה לעולם הפנטזיות.......
תמשיכי ליצור

למעלה