מקור המים

קסומה

New member
מקור המים

נבע ובעבע מתחתית התהום, המים עלו על פני השטח למקום רווי צמחיה ובכך הפרו את הסביבה. השקט שרר והמים עשו את שלהם בהרמוניה מושלמת לקול ציוץ הציפורים ורעשי הטבע המענגים כל אוזן. ימות הגשמים הגיעו, אותו מקור מים עלה על גדותיו. רוחות החלו לנשוב ואט אט נוצרו חריצים באדמה אשר גרמו למים לזרום מטה בשני ערוצים ותוך כדי כך נוצרו 2 נחלים קטנים. לא עבר זמן רב ומי הגשמים התרבו. הכמות הנכבדה של אותם המים גרמה לזרימה להתחזק וערוצי הנחל החלו להתרחק אחד מהשני....זרמו כל אחד בדרכו גוררים איתם כל מה שלא היה בכוחו של הטבע לחזק באדמה. המרחק ביניהם היה כל כך גדול שכבר לא ראו אחד את השני, מגלים מקומות שונים ונהנים מהנוף שאף פעם לא ראו. עם בוא הקיץ, החלה הזרימה להחלש, הסחף פסק ואותם נחלים התייבשו כלא היו וחזרו אל אותו שקט ורגוע. לו הייתי נחל.....

נ י ש

New member
:)

את הרבה יותר מנחל..את הטבע כולו.

קסומה

New member
יא.............. איך זה?

עכשיו אני מבינה את ה"ללא נושא" הזה ואחזור לתשובתי לניש (אשר התחלפה על דעת תפוז) אפשר אותך על תקן פסיכולוגית? תמיד יש לך את המילה הטובה בזמן הנכון כדי להחזיר אותי לאם הדרך... מואההההההההההההה

TALTAUSH

New member
ללא נושא

אני די משוכנעת שזה קורה בעיקר כשמגיבים בתגובה מהירה

קסומה

New member
חחחחחחחחחח F

עונת הגשמים עוד לא החלה...חחח אשקול בחיוב הגעה אם אגיע, אדאג למשהו אכיל

דווקא שמעתי את יעל לוי שרה..

"לו הייתי נחל אלמוני הייתי זורמת אליך אני אמצא לי שביל בין הר להר להיות טיפה שלך בים אכזר" יפה קסומה

למעלה