מקומו של הגוף

magica

New member
2 שאלות

1. האם יש תרגילי כושר מסיומים לכמה מסוגי הכישוף 2. כשאני רצה ריצה זמן לא קצר (אבל גם לא חייב להיות כל כך ארוך) אני מרגישה בגרון קפוא כאילו יש לי בפנים טונה של קרח זה הופך אותי למאגית פחות טובה? אולי רק בדברים מסיומים בכישוף? ודרך אגב (למורות שאני בקרוב הולכת לרופא) אם מישהו מכיר את התפועה /סתם רוצה לדבר אתם כולכם מוזמנים לשלוח לי מכתב: [email protected] yours magica

korinalir

New member
כושר

כושר זה לא רק ריצה וסיבולת לב -ריאה זה חלק גדול אבל לא הכל. אני לדוגמא שונאת לרוץ אבל אני בכושר די טוב. אני מתאמנת קראטה ואיגרוף תאלנדי שדורש הרבה כושר. אבל בריצות בביה"ס אני מרמה פשוט שונאת את זה (באימונים שרצים אני לא מרמה אז אולי זה גם משהו נגד ביה"ס
) בכל מקרה יש מאה ואחד דברים שניתן לעשות כדי לשפר את הכושר הגופני לרוץ זה רק אחד מהם יש שחייה, התעמלות, קפיצה לגובה\רוחק, אומנויות לחימה שונות, ריקוד, הליכה וכ"ו חוץ מהנ"ל יש גם פעולות התורמות לגוף ולנפש לטיפוסים פחות אתלטיים כמו יוגה, טאי- צ´י וכ"ו אז לא אל תחשבי שאת מכשפה פחות טובה אם את לא יכולה לרוץ.
בקשר לתופעה שאת מזכירה בריצה, למיטב ידיעתי זה אומר שאת לא נושמת נכון בזמן הריצה. אם תתלמדי לנשום נכון זה אמור להקל עלייך.

magica

New member
תודה רבה+לא זה לא זה

אני לא חושבת שזה הנשימה זה אולי גם אבל לא רק יש לי בריכה בבית
אני יחפש עם יש אצלנו קראטה (עסקתי בזה קצת כשהיית קטנה) שלך magica

morning star

New member
2 תשובות

1. לרוב לא. ישנן מסורות מסויימות (דתיות בחלקן) - כגון בטאואיזם (שמעתם על האלכימאים הטאואיסטים שאומרים שלמות בגיל 120 זה למות צעיר?) שבהן ישנם תרגילים מסויימים. כמו כן ביוגה שמשלבת עבודה אנרגתית ברמה גבוהה (תלוי בסוג היוגה) והן ב"מסורות" שונות כגון הטאי-צ´י על סוגיו. הדברים הללו אינם חובה - כושר גופני "רגיל" מספק בהחלט, אם כי גיליתי כי לתרגילי יוגה, טאי-צ´י, קונג-פו ואשר אומנויות ישנה השפעה טובה. 2. לא. בהחלט לא הופך אותך למאגית פחות טובה. אם יש לך בעיות בריאותיות שמפריעות לך, את צריכה לעבוד במגבלות שהם מציבים בפנייך - ולא מעבר. טאי-צ´י למשל, מבחינה פיזית, לא מקשה במיוחד (עד שמגיעים לקטעים שעומדים על רגל אחת
). פרנץ ברדון (מתחום המאגיה ההרמטית) טוען בספריו כי מתיחות יום-יומיות הן דבר יעיל מאוד. אני אישית גם ממליץ על כך. זוכרת את התוכנית "שעת כושר"? תעשי משהו בסגנון, זה בהחלט מספיק. שלך הנווד נ.ב. בקשר לבעיה הרפואית - שיהיה לך שפע של בריאות.

magica

New member
למות בגיל 120

זה צעיר בתנאי שכך אתה מרגיש תודה על העצות מתיחות של שעת כושר פשש נוסטלגיה הייתה לי קלטת של זה בכיתה ב\ג נ.ב. לספיירט נכון מאוד כיף לי שיש לי בריכה בבית מי יודע אולי יום אחד כולללללכם תבאו
שלכם magica

adam_a

New member
מה עם

119
זה עוד יכול לעבור בשקט, לא?
ותמיד אפשר לעשות כל יום מבחר תרגילי יוגה.... אדם

למעלה