מקומות לצילומים המוקדמים..

מקומות לצילומים המוקדמים..../images/Emo53.gif

מתחתנים בהוד השרון... כבר קרוב - עוד 6 ימים ... ועדיין לא החלטנו
קדימה... עזרו לנו עם רשימת מקומות באזור המרכז ועד להוד השרון
תודה

אנרגיה

New member
יש יש יש

יש המון מקומות במיוחד בהוד השרון 1. פארק 4 עונות 2. נוה נאמן 3. בכניסה לעיר חולון יש פסלים צבעוניים ומיוחדים - שווה צילום 4. הנמל ביפו/ ת"א 5. פארק הירקון 6. לונה פארק - תלוי עד כמה רחוק אתם רוצים ללכת... 7. סמטאות יפו יש לי עוד הרבה רעיונות השאלה היא עד כמה רחוק אתם מסוגלים ללכת...

היי אנרגיה אכן כשמך!!! ../images/Emo140.gif

יש לי 2 שאלות: פארק 4 העונות זה בהוד השרון? מה יש בנווה נאמן? תודה על שאר המקומות

אנרגיה

New member
ליעליוברק

כן, פארק 4 העונות זה בהוד השרון איפה שנמצא הספורטן והקניון (מרגלית השרון) אם אני לא טועה והתבלבלתי - התכוונתי לנווה ירק - יש שם את הברכה הנחמדה אבל יותר מזה יש את מבצר אפק (אנטיפטרוס) ליד ראש העין - פ"ת שזה מקום מדהים על מבואות הירקון

layli

New member
יש מקום מאוד מיוחד בשכונת גני צבי

מעין בית קפב גלריה, הצלם שלנו נמליץ על המקום וראיתי תמונות של זוג שצולם שם... מקסים! המון מזל טוב

קרן86

New member
אנחנו הצטלמנו בנמל ת"א

יש שם פוסטרים צבעוניים של פרסומות ויצא יפהפה

ilanvag

New member
בשפך הירקון, ליד רידינג. אנחנו

הצטלמנו שם, יש גשר המחבר בין רידינג לבין הנמל, ויש שם יופי של מקומות. תוכלו לראות כשאני אעלה את התמונות שלנו, מחר/מחרתיים. אילן

מני שמש

New member
ת"א

הטיילת המרינה ככיר הלחם (המדינה) מיתחם הבימה הגן הטרופי הצאפרי גני יהושע ננוה צדק יפו העתיקהה שוק הפשפשים

הפארק הלאומי ברמת גן

יש שם פסלים מתוקים ובפארק יהושוע תכנסו לגן הטרופי זה המקום לצילומים מקדימים!!!! יפו העתיקה מדהימה עם כל הרחובות הקטנים שלה בייחוד העציץ המרחף שיש שם זה נראה כל כך מגניב... הגן שליד היקב בראשון איפה שהמכללה נמצאת... הגן היפני בחולון.... וגם יש את הפילבוקס בחולון שנראה מגניב עם הכמו חופה שיש למעלה על הגבעה... פארק פרס בחולון גם לא רע

pupsik2003

New member
היי!!! נושא אקטואלי ביותר

אנחנו מתחתנים במנחת עין ורד - ב 10/7 - אז אנחנו מחפשים באותו אזור. הינה הרעיונות הדלים שלנו - פרק ברעננה - נחמד במרינה - הרצליה פיתוח : יאכטות + ים - נחמד + אפשר להצטלם בתוך הקניון החדש שבנו שם - חמוד וציורי מבפנים. תכתבי לי מה איזה רעיונות יש לכם ועל מה תחליטו ללכת

מני שמש

New member
אתם יכולים גם במקומות הבאים

שפיים (חוף ים) או במרכז המסחרי פארק יקום חמי גשע

כתומית10

New member
אנחנו הצטלמנו בפארק הירקון

ואם תרצי שאשלח לך עוד תמונות מהצילומים המקדימים ... שרואים את המזח, מפרשיות באופק ועוד כל מיני כאלה ... תשלחי לי במסר את המייל שלך.

s2dent

New member
יעלי ! קולולולולו עוד שישה ימים !

האמת היא שאני הוד שרונית עכשיו אבל חדשה דנדשה אז אני לא מכירה הרבה. יש ליד הבית שלנו את הגינה הגדולה במגדיאל עם המזרקה - אנחנו חשבנו להצטלם שם, ויש את תחנת הרכבת בגבול כפ"ס הוד השרון, אני יודעת שהוא מכיר טוב את האזור של יקום ומאד יפה שם (אם לא תהיו לחוצים בזמן אנחנו היינו לחצים וויתרנו), פארק רעננה גם נחמד, כפר מלל מאד נחמד יש שם המון עצים וירוק שם מאד. אני בטוחה שעמוס גם ימצא לכם צריף מדליק בדרך, הוא מצא לנו, ככה ספונטני (אני מצטרפת תמונה להדגמה). אל תדאגי יהיו לכם תמונות מיוחדות ומשגעות. בכל מקרה, אני אחשוב על עוד מקומות באזור.

DD23

New member
רעיונות

אלו רעיונות שהועלו כאן בעבר: אזור גוש דן: * דרום ת"א * בסמטאות יפו או בשוק הפישפשים או לחילופין - שוק הכרמל * סמטאות סוזן דלל, * נמל ת"א או יפו * הטיילת בת"א * בספארי או בגינה ציבורית עם מתקני משחקים מעץ (פארק הירקון) * בתחנת הרכבת - על הגשר, על הרציף, ברכבת עצמה... * בית ספר מקוה ישראל * העיר הלבנה בגבעתיים * מקום יותר פראי, אחרי קיבוץ עינת, בכניסה לראש העין יש מבצר ענק, נפלא, שנקרא מגדלי אפק. * תחנת הרכבת בראש העין אזור השרון: * הפארק ברעננה (אזור האגם) * קיבוץ באזור (ליד רפת, חציר) * בין הפרדסים * בתחנת הרכבת - על הגשר, על הרציף, ברכבת עצמה... * סינמה סיטי (אזור גלילות) עם דמויות שחקנים מקרטון. * רפת שפיים * אזור געש - ירידה לים. * השכונה הישנה במזכרת בתיה.

למעלה