מקום~

tairon

New member
מקום~

שולח יד למקום ההוא.. הוא מקומך... ואת לא שם.... תוהה עם במקומך האחר דבר לא חסר לך... ואולי את ברגע זה ממש שולחת יד למקום ההוא הוא מקומי... ציוצי ציפורים כבר כאן ואת כבר אינך כבר מזמן תוהה בציוצים.. אייך הם ממשיכים? כמו אז כאילו כלום לא ארע שרים שירת בוקר לי ולך השמש עולה אני כבר לא שם יושב מול מסך.. מריח קפה של בוקר... ומהרהר בשעות אחרות.. שיחות שקטות בשניים מילים שזרמו החוצה ממקור אהבה שלא ידע שובע

תשאירי לי מקום לחבק אותך/אבטיפוס

אמרת לי אתמול שחלמת עלי בלילה, זה דבר כל כך נחמד לדעת שמישהו חולם עליך, גם אם זה חלום קצר ואם זו את, זה אפילו עוד יותר, עוד יותר נחמד תחלמי, תחלמי, ותשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום ותשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום תשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום כשאת ישנה ומחייכת לעצמך, אני שמח שאת שם לפעמים נחמד שחולמים עליך, גם אם זה חלום קצר ואם זו את, זה אפילו עוד יותר, עוד יותר נחמד תחלמי, תחלמי, ותשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום ותשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום ותשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום

מחשבה מתאבקת.....

בוקר בא ועלה על מיטתי מעיר אותי מלילה אפוף מחשבות עלייך ועליי אחוזים יחדיו ברגעים מתוקים וספורים….. שמש מנסה לפזר ערפל מחשבותיי על מה שיהיה ומה שאך מזמן לא נסתיים בחלומות שעדיין נרקמים על כסות סקרנות תאווה ותשוקה מפתיעה... גוף עוטה סימנים ששמש לא שיזפה לאחר עינוג תחת קרניים ומחשבה מתאבקת על איש שנמצא רחוק בגופו אך קרוב עד כאב במחשבה..... עוד רגע יגיע הליל אל זרועותיו נתאחד כשניים הבאים אל תוך החלום בהגשמת כיסופים תחת סהר לבן.....

למעלה