מקום לימודים

• פותח הנושא amano
  • פורסם בתאריך

amano

New member
מקום לימודים

האם מישהו למד במכון התמרה את הקורס הבסיסי? אשמח לשמוע מה לקחתם מהקורס והאם הוא קידם איתכם ובמה. תודה

ramib6

New member
לא למדתי שם

שמעתי דברים טובים על הקורס תלכי לערב מבוא רמי

amano

New member
התמרה

מה נתן לך הקורס? אם תוכלי קצת לספר על החוויות שלך- הקורס פשוט מאוד!!!! יקר ולמרות שהייתי בערב מבוא שהיה מעניין ביותר אני מתלבטת.

ramib6

New member
כל הקורסים יקרים

יש לציים שיחסית למספר השעות זה מאד יקר השאלה אם אפשר להסתכל על החישוב הזה בצורה ליניארית כמה עולה כל שעה תלכי לערבי מבוא בעוד מקומות ואז תחליטי רמי

tlingit

New member
../images/Emo24.gif תתחדשי על הכינוי החדש

הי שוש - הכינוי החדש מוצלח ביותר (איך זה שלא תפסו אותו עד עכשיו??) מצא חן בעיני מאד

sy sy

New member
למדתי שם

הקורס היה איכותי ביותר, והועבר על ידי מנחים מטעם CTI העולמי. מומלץ בחום. נ.ב. מזמינה אותך לערב מודעות עצמית בשילוב כלים מה coaching שיתקיים ב 29.7 לפרטים נוספים ניתן לפנות במסר אישי או להסתכל בלוח המודעות

tlingit

New member
ברוכה הבאה sy sy ../images/Emo140.gif

יופי שאת מצטרפת לפורום שלנו
אני מזמינה אותך להציג קצת את עצמך, אם את רוצה
ולעיין בכללי הפורום, במאמרים
ובקישורים
שימי
בבקשה לכללי הפרסום אצלנו באיחולים לדיונים מרתקים ופורים

מ ר ו ז

New member
אני סיימתי שם את קורס היסודות

הקורס הוא מאוד חוויתי ביסודו. פחות מטודולוגי ויותר עובד על פיתוח אנטואיציות השאלה אם זה מה שאתה מחפש? אגב רוצה לספר שלמרבה הפתעתי בתור אדם שממש שוחה באנגלית הפריעה לי העובדה שהקורס היה באנגלית. הייתי בטוחה שאני אהיה אדישה לשפה, אבל בסופו של דבר מכיוון שמדובר על שפה מקצועית כן מצאתי את עצמי מתאמצת. לגבי המחיר היקר - הוא נובע מהצורך להביא לקורס מדריכים מח"ל עם כל העלויות הכרוחות בכך.

למעלה