מקדונלד אנד ג'יילס

lotusss

New member
מקדונלד אנד ג'יילס

שמחה רבה בליבי-חשיפה מחודשת של אחד מהמסטרפיסים הדגולים.

jbloo

New member
יש לי את ההוצאה הרוסית הפיראטית

שכנראה מועתקת מההוצאה היפנית, ונראה לי שאני אסתפק בה- תקליט חביב ביותר, שנים שלא שמעתי אותו, תודה שהזכרת לי

חגי14

New member
אלבופ יפה

שמתחבר לי גם עם שני האלבומים של Giles, Giles & Fripp

jbloo

New member
לפי דעתי הם אפילו מתעלים עליו

לא שהמקדונלד וגיילס לא טוב, אבל בגיילס גיילס ופריפים יש איזה ניצוץ שממש עושה לי את זה... ואחרי שקראתי בחוברת של הברונדסברי טייפס איך הם הקליטו הכל, בכלל התמלאיתי הערכה לכישורים שלהם.

modulo1000

New member
Giles, Giles & Fripp

לטעמי אחד מההרכבים המשובחים ביותר מבריטניה פרה פרוג אבל עם לא מעט ניצני פסיכדליה Brondesbury Tapes עם גודי דייבל הנפלאה שצצה פה ושם היה גילוי פצצתי בשבילי רובכם בטח מכירים את ההרכב שקדם The Brain עם הסינגל הבודד והקטע הטריפי Nightmares In Red אם לא לככו לקופסא RUBBLE 1-10 לדיסק מס 3 5 קטעים נוספים שהם יצאו ב Syde Tryps 7

giloni

New member
the emotional spirit of King Crimson

מבחינה מוסיקאלית אני לא יכול לעמוד בויכוח איזו קרימזון איכותית יותר: זו שפריפ מהנדס אותה בפקולטה לפיזיקה תיאורטית או זו שהאחים ג'ילס ומקדונאלד, יחד עם הליריקה המופלאה של סינפילד, מחדירים אותה לנשמה עם מזרק תת-עורי. מבחינה אמוציונאלית, לעומת זאת, אין לי ספק אילו צלילים מרגשים אותי יותר. אחד מהאלבומים האהובים עלי מכל הזמנים. יקי

noamrap

New member
לידיעת חובבי האלבום הזה...

ההוצאה המחודשת של האלבום של מקדונלד וג'יילס על דיסק שונה מאד מהאלבום המקורי שיצא בשנת 1970. ברור מאד שאיאן מקדונלד טיפל במאסטרים וערך אותם מחדש תוך שינוי טקסטים (!!!) ואף מעברים מוזיקליים. דוגמה : מי ששומע את המשפט SOME PUSSY ON HER KNEES בשיר הפותח הרי שיש לו את ההוצאה המקורית. מי ששומע את המשפט SOME KITTEN ON HER KNEES אז יש לו את הגירסה המחודשת. הדיסק בהוצאה היפנית שיצא כמה שנים קודם לכן מכיל את האלבום כפי שיצא במקור.

למעלה