מקבץ חדשות תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

eman70

New member
בדיוק הייתי ברכבת הזו

רכבת נוסעים מבאר שבע לצפון נעצרה בשל שריפה
קישור
בדיוק הייתי ברכבת הזו
וגם הייתי ליד העיתונאי שבמקרה היה ברכבת הזו, וכל הקטע על הבדואים מומצא לחלוטין (חלק על ידו, וחלק על ידי עובד רכבת שהיה מודאג שהנה תהיה עוד כתבה שלילית על הרכבת). זה היה כמה ק"מ מצפון ללהבים, באיזה איזור שבונים איזה יציקת בטון ממערב למסילה (מישהו יודע מה זה?). אנחנו ראינו את זה רק כשהרכבת כבר התחילה לנסוע (אחרי איזה 15 דקות עיכוב), וזה נראה כאילו העץ שמסביב ליציקה בוער. אבל אולי זו היתה רק התוצאה של השרפה ולא מה שהתחיל אותה. בכל מקרה זה נראה כאיל וזה משהו שהיה קשור לעבודות שעושים שם.

טיפ_טיפ

New member
חחחחח

בדיוק הייתי ברכבת הזו
וגם הייתי ליד העיתונאי שבמקרה היה ברכבת הזו, וכל הקטע על הבדואים מומצא לחלוטין (חלק על ידו, וחלק על ידי עובד רכבת שהיה מודאג שהנה תהיה עוד כתבה שלילית על הרכבת). זה היה כמה ק"מ מצפון ללהבים, באיזה איזור שבונים איזה יציקת בטון ממערב למסילה (מישהו יודע מה זה?). אנחנו ראינו את זה רק כשהרכבת כבר התחילה לנסוע (אחרי איזה 15 דקות עיכוב), וזה נראה כאילו העץ שמסביב ליציקה בוער. אבל אולי זו היתה רק התוצאה של השרפה ולא מה שהתחיל אותה. בכל מקרה זה נראה כאיל וזה משהו שהיה קשור לעבודות שעושים שם.
חחחחח
ישבתי בספסל מאחוריכם שמעתי הכל
גם את השיווק של פורום תח"צ

ועוד חדשה: הגיעו ימות המשיח לדן!

ועוד חדשה: הגיעו ימות המשיח לדן!
דירקטוריון החברה החליט להקים מוזיאון לחברה ואף נתן מסגרת תקציב, ככל הנראה כשני מיליון ש"ח. נראה שמאמציהם של חברי הפורום 9108701 (עובד חדריה), עשר תחנות (8991801) ו-nahag במשך כשנה (ואפילו שתי שיחות שאני קיימתי עם בכיר בדן) נשאו פרי סוף סוף. פרטים נוספים בקרוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה