מצעד האנשים המטומטים בעולם

dory30

Well-known member
פינה שיצרתי במו ידי בפורום שכן. נזכרתי שלפני עשור פלוס, חיכיתי במשרד הפנים ומישהו פיתח איתי שיחה. הוא שאל אם אני נשוי ואמרתי לו בבדיחות הדעת: "ברוך השם לא", למרות שאין לי ולו טיפת קשר לדת חוץ מהרשומות בתעודת הזהות.
הוא שלף תמונות מהארנק והתגאה בפניי: "אני בן 32. בגיל 22 ילד ראשון, בגיל 26 ילד שני ולפני חצי שנה ילד שלישי". איך נותנים רישיון הרבעה לאידיוט כמוהו, אני רוצה להבין?!

נערך לאחרונה ב:

RossieL

Active member
פינה שיצרתי במו ידי בפורום שכן. נזכרתי שלפני עשור פלוס, חיכיתי במשרד הפנים ומישהו פיתח איתי שיחה. הוא שאל אם אני נשוי ואמרתי לו בבדיחות הדעת: "ברוך השם לא", למרות שאין לי ולו טיפת קשר לדעת חוץ מהרשומות בתעודת הזהות.
הוא שלף תמונות מהארנק והתגאה בפניי: "אני בן 32. בגיל 22 ילד ראשון, בגיל 26 ילד שני ולפני חצי שנה ילד שלישי". איך נותנים רישיון הרבעה לאידיוט כמוהו, אני רוצה להבין?!
מה? למה הוא אידיוט? ולמה אתה חושב שהוא צריך אישור "הרבעה"? :mad:

דיברגנט חדש

Well-known member

מצעד האנשים המטומטים בעולם​

האיש שקיבל 10 חיסוני קורונה ביום אחד

ניו זילנד: גבר ניגש לכמה מרכזי חיסונים וקיבל בתוך שעות 10 מנות חיסון – במקום אנשים שלא רצו להתחסן ושילמו לו שיתחזה להם. מה צפוי לקרות לו?​

ynet|אתמול | 18:25
33 תגובות
הדפסהמצאתם טעות? דווחו לנו
הרשויות בניו זילנד פתחו בחקירה נגד תושב המדינה החשוד שקיבל בתוך יום אחד 10 זריקות של החיסון לקורונה – אחרי שנשלח לקבל אותן במקום אנשים אחרים. לפי החשד, כמה ניו זילנדים שלא רצו להתחסן שילמו לאיש כדי שייגש במקומם למרכזי החיסון ויקבל את הזריקה – ואת כל הזריקות הללו הוא השלים בתוך כמה שעות.
2 צפייה בגלריה
קורונה אילוסטרציה אילוס חיסון זריקה כתף

10 זריקות ביום אחד. זה הולך לכאוב
(צילום: shutterstock)

משרד הבריאות הניו זילנדי לא מסר מתי בדיוק בוצעו המעשים, אבל עדכן שהרשויות המליצו לאיש לגשת בהקדם האפשרי לפגוש רופא כדי להתייעץ איתו. המומחים מעריכים כי לא נשקפת סכנה לחייו של האיש, אולם פעילות החיסון בגופו עלולה להיפגע, ומכיוון שלא נערכו מחקרים על האופן שבו משפיעה על הגוף נטילת מספר גדול כל כך של מנות חיסון בפרק זמן קצר שכזה – אין לדעת בוודאות מה תהיה ההשפעה.

דיברגנט חדש

Well-known member

האיש שקיבל 10 חיסוני קורונה ביום אחד

ניו זילנד: גבר ניגש לכמה מרכזי חיסונים וקיבל בתוך שעות 10 מנות חיסון – במקום אנשים שלא רצו להתחסן ושילמו לו שיתחזה להם. מה צפוי לקרות לו?​

ynet|אתמול | 18:25
33 תגובות
הדפסהמצאתם טעות? דווחו לנו
הרשויות בניו זילנד פתחו בחקירה נגד תושב המדינה החשוד שקיבל בתוך יום אחד 10 זריקות של החיסון לקורונה – אחרי שנשלח לקבל אותן במקום אנשים אחרים. לפי החשד, כמה ניו זילנדים שלא רצו להתחסן שילמו לאיש כדי שייגש במקומם למרכזי החיסון ויקבל את הזריקה – ואת כל הזריקות הללו הוא השלים בתוך כמה שעות.
2 צפייה בגלריה
קורונה אילוסטרציה אילוס חיסון זריקה כתף

10 זריקות ביום אחד. זה הולך לכאוב
(צילום: shutterstock)

משרד הבריאות הניו זילנדי לא מסר מתי בדיוק בוצעו המעשים, אבל עדכן שהרשויות המליצו לאיש לגשת בהקדם האפשרי לפגוש רופא כדי להתייעץ איתו. המומחים מעריכים כי לא נשקפת סכנה לחייו של האיש, אולם פעילות החיסון בגופו עלולה להיפגע, ומכיוון שלא נערכו מחקרים על האופן שבו משפיעה על הגוף נטילת מספר גדול כל כך של מנות חיסון בפרק זמן קצר שכזה – אין לדעת בוודאות מה תהיה ההשפעה.
נמצא מישהו יותר מטומטם ממנו :(

dory30

Well-known member
מה? למה הוא אידיוט? ולמה אתה חושב שהוא צריך אישור "הרבעה"? :mad:
כי עם כל הכבוד, לא צריך איזה כישורים יוצאי דופן בשביל להביא ילדים. אדם שמראה את זה כאיזה מבצע מורכב, לא חכם במיוחד ולכן דורש אישור הרבעה. ולמה סימן של כעס? אני אומר את האמת שלי.

נערך לאחרונה ב:
למה הוא אידיוט?
אני לא יודעת מה עוד הוא אמר לך או איך הוא התנהג שגרם לזה להיראות כאילו הוא מציג את זה כמבצע מורכב, אבל ממה שכתבת זה נשמע שהוא הראה את תמונות ילדיו מתוך גאווה אבהית ותו לא.
אני גם לא נשואה ואין לי ילדים, ואני לא רוצה לא את זה ולא את זה, אבל אני כן מבינה למה אנשים אחרים רוצים וגאים בילדים שלהם.
זכותך כמובן לדעתך, אבל אני לא מבינה למה זה הופך אותו בעיניך לאידיוט.

dory30

Well-known member
למה הוא אידיוט?
אני לא יודעת מה עוד הוא אמר לך או איך הוא התנהג שגרם לזה להיראות כאילו הוא מציג את זה כמבצע מורכב, אבל ממה שכתבת זה נשמע שהוא הראה את תמונות ילדיו מתוך גאווה אבהית ותו לא.
אני גם לא נשואה ואין לי ילדים, ואני לא רוצה לא את זה ולא את זה, אבל אני כן מבינה למה אנשים אחרים רוצים וגאים בילדים שלהם.
זכותך כמובן לדעתך, אבל אני לא מבינה למה זה הופך אותו בעיניך לאידיוט
הוא הציג את זה כאילו הוא כבש את האוורסט. כל אדם עם 8 שנות לימוד יכול לעשות ילדים.

הוא הציג את זה כאילו הוא כבש את האוורסט. כל אדם עם 8 שנות לימוד יכול לעשות ילדים.
אממ האמת שזה לא בדיוק נכון. יש אנשים שיש להם קושי להביא ילדים והם נזקקים לטיפולי פוריות. יש אנשים שבכלל לא מצליחים להביא ילדים ופונים לפונדקאות או מאמצים. ואולי הוא פשוט חלם להיות אבא מגיל צעיר ובשבילו זו הגשמת חלום. אתה לא יודע מה הסיפור שלו...

dory30

Well-known member
אממ האמת שזה לא בדיוק נכון. יש אנשים שיש להם קושי להביא ילדים והם נזקקים לטיפולי פוריות. יש אנשים שבכלל לא מצליחים להביא ילדים ופונים לפונדקאות או מאמצים. ואולי הוא פשוט חלם להיות אבא מגיל צעיר ובשבילו זו הגשמת חלום. אתה לא יודע מה הסיפור שלו...
היה לו פרצוף של מטומטמם.

למעלה