מצלמות דיגיטליות

מצלמות דיגיטליות

שלום אני נוסע בימים הקרובים לאירופה ואני מעוניין לרכוש שם מצלמה דיגיטלית. אשמח מאד אם מביניי עניין ייעצו לי איזו מצלמה לבחור התקציב אינו מהווה מכשול. ממה שהספקתי להבין עדיף לרכוש מצלמה בעלת זיכרון גדול ורזולוציה גבוהה על מנת לקבל תמונות איכותיות. כמו כן יש את העניין של תאימות ה ISO מצלמות רפלקס מקצועיות הן בעלות רגישות עד 4000 ISO. מצלמה רגילה עובד גם עם גודל צמצמם האם במצלמה דיגיטלית יש אלמנט זהה?

iX

New member
כרטיסי זיכרון תוכל להוסיף ולקנות

בכל עת, אבל תמיד אתה יכול לברר האם המצלמה תומכת בכרטיסי 128 מ"ב או רק בכרטיסי 64 מ"ב. למרות שסביר להניח שאף סוללה לא תאפשר לך לצלם תמונות שימלאו 128 מ"ב ללא טעינה..

אופיר(-;

New member
וואו! את זה לא שמעתי מזמן!

"התקציב לא מהווה מכשול"? אתה אמיתי? מצלמות דיגיטליות ניתן לחלק לשלוש קבוצות עקריות, והמאפיינים העיקריים: א) זיכרון (ניתן להרחבה בד"כ), ב) רזולוציה, ג) איכות רכיב ה- CCD, ד) שאר ירקות (כל מיני תוספות, משחקים וגימיקים). כמובן שכל נושא לעיל משפיע על המחיר. סתם לידע כללי (קשה לענות על השאלה המאד כללית שלך): - חובבניות: 200-400$ עד 2 מגה-פיקסל - מוגבלות, איכות תמונה נמוכה, לא SLR (אין אפשרות להחלפת עדשות, למשל), מפתח צמצם נמוך - בסיסיות/חצי מקצועיות. שם מומלץ לחשוב על Nikon Coolpix 995 (מחיר נע בין 600$ ל- 900$ תלוי איפה) - מקצועיות, בתחום הפותח של המקצעיות: למשל: Nikon Coolpix 5000 (איזור ה-1,000$) ובתחום הגבוה יותר מדובר על Canon EOS-1D למשל (איזור ה - 6,000$ - אתה עדיין לא מוגבל בסכום!?) אני ממליץ [ להיכנס לכאן ], או [ לאתר הזה ], או ל- [ ABOUT ] כדי להתרשם, לקרוא וללמוד על סוגי המצלמות כמו שהזכרתי למעלה, הדברים העקריים שמעניינים בבדיקה הם: - איכות CCD (לא הייתי לוקח משהו פחות מ- 3 מגה-פיסקל, למשל), - רזולוציה (איזור 2,000 פיקסלים ומעלה), - זיכרון (32 MB ומעלה, אבל חשוב שיהיה ניתן להרחבה), - אפשרויות נוספות: עדשות נפרדות, פלאש, חיבור לפלאש חיצוני, מה הפורמטים בהם התמונות נשמרות, אגב, אה רחוק מאד בנושא הרגישות - מקסימום מדובר על 1600 ISO ולא 4000. אתה בטח התכוונת למהירות תריס, שם מדובר על מהירויות דומות. בסיסי, אבל שוב, לא פירטת מה בדיוק הצרכים, מה תחום המחירים ולמה... בהצלחה, אופיר

למה הניקון קול פיקס 995 נחשבת

בינונית? תוכל לפרט בקצרה מה החסרונות שלה או המוגבלויות שלה?

אופיר(-;

New member
אפרט גם אפרט...

ההבדל העיקרי בין המצלמות "הלא מקצועיות" למקצועיות (הבחנה גסה, לצורך הדיון כאן) הוא במספר דברים: רזולוציה, איכות CCD, מהירות תריס, ועדשה (שוב, כמובן שיש עשרות אלמנטים נוספים, אבל אלה העיקריים). מצלמת ה- Coolpix 995 הנחשבת "מצלמת הדגל" בסקאלת הלא מקצועיות מציגה מהירות תריס של עד 1/2000 "בלבד", ללא החלפת עדשות (SLR), ומגיעה ל- 3.34 מגה פיקסל. המקצועיות מגיעות ל- 1/8000, כמעט 6 מגה פיקסל, ועוד. האם זה אומר שלא הייתי ממליץ על ה- 995? לא ולא! פשוט - הבחור מצהיר על עושרו הרב, ובמצב כזה - "לבזבז" כסף על זה, מול המקצועיות ... חבל. (שוב - הכל עניין של מה אתה הולך לעשות איתה בסוף) אופיר

תודה אופיר

תודה אופיר על האינפורמציה בדקתי בדיוטי פרי וראיתי את ה coolpix 995 שם היא במחיר של 800$ אני בטוח שבחו"ל ניתן למצוא מחירים הרבה יותר זולים. נכנסתילאתר של ניקון והיו שם טבלאות השוואה בין הדגמים של ה coolpix 995 990 950 885 800. הם דיברו שם על שני מצבים אחד vga והשני xga האם תוכל להסביר לי אליהם. ראיתי גם את ה coolpix 5000 באמת מצלמה טובה אני כרגע מברר אליה מחירי שוק בחו"ל.

בדקתי באתרי קישור שהוספת

הקיצר בדקתי שם וראיתי את המינולטה D7 ואת הסוני cybershot 85 יש להם רזולוזיה יותר גבוהה מיזו של הניקון 995 וגם רכיב יותר טוב על פי מה שהבנתי ממה שרשמתי לי.

למעלה