מציצת איצטרובלים.

kirk hammet

New member
מציצת איצטרובלים.

משעמם לי, אני מתגעגע למחשב שלי ולשירים שלי. מי רוצה לקשקש איתי קמעה ?

kit k@t

New member
אקשקש איתך קמעה .

חנוכה זה חג נתעב וצריך לבטל אותו . היו לי כל כך הרבה תוכניות נחמדות לחנוכה וכולן הלכו לעזאזל . מה איתך ? קאט

שיגרז

New member
אמרתי לכם שזה מה שיקרה

אז מה אם חנוכה זה אי של חופש באמצע ים של לא חופש- לא צריך לצפות שהעובדה שמתכננים בו הרבה דברים נחמדים תיגרום באופן אוטומטי לחג הזה להיות שמח ומלא אושר. אז אתם באים לנסצי?
.

kit k@t

New member
אבל אבל אבל

זה לא שיש לי לימודים ובחנוכה אני סופסוף יכולה לבלות . אני לא לומדת ואני עושה מה שבא לי כל השבוע . אבל האנשים שבניתי עליהם הרסו לי את חנוכה . חלקם נוסעים לטיולים שונים ומגוונים . חלקם לא באים לפה . לחלקם באים קרובי משפחה זנותיים שאני שונאת . וזה הרס לי את חנוכה !!! כל כך צפיתי לחנוכה ועכשיו הכל איכסה . אני אפילו חושבת ללכת להסתבב בסטנר . הצילו !!!!!!! קאט לעבור דירה זה מגעיל

חדל דיכאון!

- האנשים שבנית עליהם סתם מטומטמים. - קרובי המשפחה שלך לא זנותיים. את לא יודעת להעריך אותם. נ.ב. כשאת אומרת סנטר, את מתכוונת דיזינגוף?

kit k@t

New member
שקט !

- אף אחד ואני מתכוונת לאף אחד לא יקרא ללאון מטומטם ( בלי סיבה כמובן ) . האנשים שבניתי עליהם בילטלו לא כי בא להם אלא כי הם לא יכולים . - קורבי המשפחה _שלי_ לא זנותיים , קרובת המשפחה של חברה שלי כן זנותית . ומאיפה אתה יודע שקורבי המשפחה שלי לא זנותיים ? זה שהם קרובי המשפחה שלי לא אומר שהם מושלמים . אני שונאת אנשים שאין להם מושג על מה הם מדברים והם עדיין מדברים ! קאט

למעלה