מציאות שהתנפצה לרסיסים

רוית ב

New member
כל הזמן אני חושבת עלייך../images/Emo24.gif

את גיבורה . אני מתפללת שתחזיקי מעמד ותתגברי על האבל הקשה הזה. ויהיו לך בעזרת השם ילדים נוספים, אחרים חזקים שישרדו את ההריון כולו. חשבתי רק על דבר אחד קטן שאולי אולי ייתן לך קצת כוח אם הילדים האלו - העוברים שלך לא החזיקו מעמד הם לא היו אולי, תקינים ומגיע לך ילדים בריאים וחזקים. תחבקי את הקטנה שיש לך בבית תחשבי על הטוב שיש לך תתאבלי ותקומי. אין ל י מילים בכלל להגיד לך חוצמזה שכל הזמן את אצלי במחשבות מחבקת אותך מפה. רוית

neta2

New member
לא נכון../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif אוי אוי

לילכי, ככ מצטערת, אני לא יודעת איפה להתחיל
למה??? אבל זה הצליח, את יודעת שזה אפשרי, אני מאמינה שזה עוד ישוב ובפעם ל- 9 חודשים מלאים. מצטערת וכואבת.

נוטשי

New member
../images/Emo7.gifללילך ליבי איתך כל-כך עצוב וכואב

בוכה איתך, שולחת לך אלפי חיבוקים לתמיכה, תחזיקי מעמד.

גוליגל

New member
אוי לילכי ../images/Emo24.gif ../images/Emo7.gif

אין לי מלים לנחם אותך בצערך. אני מקווה בכל לבי שההצלחה בהשגת ההריון הזה מעידה על תפנית ועל זה שההריון הבא יבוא בקלות יותר, ויהיה תקין וארוך. בינתיים קחי לך את הזמן להתאבל, ואז להתאושש - ורק אחר כך תחשבי על מתי יהיה לך כח לנסות שוב. מאחלת לך גרידה קלה.

miyoos

New member
קוראת ובוכה ../images/Emo7.gif

אין לי מילות ניחומים כל שאני יכולה להגיד זה שתנסי להיות חזקה ושולחת לך המון

קינמוני

New member
אוי לא ../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif

אני פשוט לא מאמינה שזה קורה. כל כך שמחתי שבישרת את בשורת ההריון ואין מילים לתאר את כאבי מההודעה הזו שלך. יודעת שמילים לא יכולות לנח לכן- שולחת לך רק
ענק ומאחלת שהדבר האמיתי יגיע בקרוב-והפעם ל 9 חודשים.

einav8

New member
אויש - ממש חלום בלהות

אני לא מאמינה שאני בכלל קוראת את זה. כל כך עצוב!!!

לי מ ו ר

New member
אני לא מאמינה../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif

יושבת מול המסך וממררת בבכי. אין לי מילים, רק חור ענק. לא יודעת מה להגיד, בוכה איתך

בבוצי

New member
אין לי מילים../images/Emo7.gif

נורא עצוב לקרוא, מקווה שתתאוששי מהר ומיד תקלטי להריון שיגמר כעבור 9 חודשים מלאים ובריאים.

ע נ ת 30

New member
או לילך...

אין מילים מתאימות. מחבקת אותך חזק חזק. מאחלת לך שלא רחוק היום שתדעי בשורות טובות יותר והריון נוסף, ארוך שבסופו אוצר...

ligo

New member
פשוט בוכה איתך ושואלת למה../images/Emo7.gif

שום דבר שאני אכתוב לא יביע את הכאב
החיים פשוט לא צודקים

כואב לי בלב../images/Emo14.gif../images/Emo14.gif../images/Emo14.gif

נגעת בלבי. אין מילים לנחם. מקווה שיהיה רק טוב ומעכשיו והלאה. שוגה.

LunaLi

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif אין מילים...

אין מילים...הכאב..האכזבה..

צר לי כל כך....

יודעת שאין מלים שתוכלנה לנחם. הדרך הזאת קשה כל כך, ומלאת ייסורים. אולם אני בטוחה שבע"ה בסופה של הדרך יגיע האור. תהיי חזקה.

../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif לא יודעת מה אפשר

יותר?! זה כל-כך כואב וכל-כך לא צודק... אסתפק בינתיים ב
וזהו.

למעלה