מצטרפת :)

מאיויוXD

New member
מצטרפת :)

היי כולם.. מאי, 16 וקצת.. חבר שלי התגייס לפני שבוע ל8200 :) ומשתחרר עוד 4 שנים ככה (הוא מתכנן לעשות קורס קצינים).. אנחנו חברים כבר 4 חודשים והאהבה ביננו מטורפת :) אז בזמן הקרוב יהיה קצת קשה, עכשיו בטירונות הוא חוזר כל סופש.. ואחכ קורס.. ולבסוף יומיות (:) אני בטוחה שנעבור את זה כמו גדולים, ואם יש דבר התקופה הזאת תעשה לקשר שלנו זה רק תחזק אותו.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifברוכה הבאה :)

אני שחר, בת 18 וחצי+ חח כרגע בלי חבר חייל :( שיהיה לכם המון בהצלחה בהמשך D: ותגידי, מה זה 8200? נשמע לי ממש מוכר.. זה חיל האוויר אומשהו? פשוט אמא שלי בחיל האוויר ואני זוכרת שהיא הזכירה את המספר הזה פעם חחחח

GrowingMadness

New member
Welcome ../images/Emo24.gif

השתלבות נעימה

או סופסוף מישהי שכמעט כמוני ../images/Emo3.gif

אני מרגישה כאן ממש קטנטונת
, אז מישהי כמעט כמוני - הגיע הזמן דניאל , בת 15.5 חבר שלי התגייס לפני 4 חודשים כמעט - למשטרה צבאית מעברים (משרת כרגע באי"וש). יוצא 9/5 אחרי תקופה של סבל ב-11/3. ובנוסף אנחנו 4 חודשים ושבוע גם כן
אהבה מטורפת! כל מה שתרצי , תצטרכי , הבנות ואני כאן לצידך

ברוכה הבאה

אז זה אומר ששניכם תסיימו יחד צבא?! שיהיה לך הרבה בהצלחה, אני מסיימת עוד שבועיים צבא ומתחילה קבע... נראה לי בסוף ניהיה משפחת קבע! חבר שלי כבר 5 שנים בצבא ואנחנו חודשיים יחד ככה שאין לי מושג איך זה להיות איתו ללא הצבא

מאיויוXD

New member
חח תודה :)

ולא, אני מתכננת לסיים שנה אחריו כי אני רוצה להיות פאראמדיקית ככה שאני ישרת 3 שנים..

היי ברוכה הבאה :)

אני אפרת בת 17, חבר שלי חייל בגבעתי כבר שנה ו8 חודשים. אנחנו ביחד עוד יומיים שנתיים :) אני שמחה לשמוע שאת אופטימית זה מאוד חשוב ובמיוחד בקשר כזה שבצבא, תאמיני לי הגעגועים רק תורמים לקשר ומחזקים אותו וככה יותר מעריכים אחד את השנייה. מאחלת לך המון המון בהצלחה ואם משו- אנחנו תמיד פה :)

למעלה