מצטרפת חדשה...

רונית+3

New member
מצטרפת חדשה...

אז מאיפה מתחילים? אמא ל-3 ילדים(אני בעצמי לא מאמינה...), תאומים בני חמש (בן ובת) ותינוקת בת 8 חודשים. כולם בעיקבות טיפולי פוריות.... כך שמבחינתי הם חלום שהוגשם! הייתי חברה פעילה בפורום היריון לאחר טיפולים ומאז הלידה ועד היום אני מחפשת לי בית וירטואלי חדש...כי ככל הנראה סיימתי את חלקי בתחום הזה.... ביקרתי כבר בהרבה פורומים של הורים אך משום מה לא מצאתי את עצמי באף אחד. הגעתי לפורום הזה במקרה ומשהו בו משך אותי, אולי המיגוון הרחב של המשתתפים, עם ילדים בגילאים שונים, אולי הנינוחות של המשתתפים, ואולי התחושה שקיבלתי שהפורום לא מתמקד רק בילדים ובגידולם, אלא בנו כהורים שזה דבר שמאד מעסיק אותי מאז שנולדה בתי השלישית, ובוודאי עוד אכתוב על כך בעתיד. אז בקיצור, מחפשת לי קבוצת תמיכה וירטואלית, שאפשר לבכות לה כשקצת קשה, לחלק איתה את האושר הגדול של האימהות/הורות, להתייעץ בעת הצורך, לספר פה ושם חוכמות (מבטיחה שלא יותר מדי), והכל בלי למצוא ביבי סיטר....

רותי&ע

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif הבית שלנו פתוח ../images/Emo82.gif

ושמחים שהיגעת. את מוזמנת להתפקד עם תאריכי ימי ההולדת של הילדים. תוכלי לראות את רשימת ימי ההולדת תחת "מאמרים" בראש העמוד.

ניריתי

New member
הי רונית וברוכה הבאה

אני חושבת שאנחנו מכירות מימים אחרים ומפורומים אחרים , אני בסוף ההריון עכשיו, ושמחה לראות שמצאת פה בית חדש ומקווה לשמוע הרבה על תאומייך וביתך שאני "מכירה" מהיום שנוצרה. אז שוב ברוכה הבאה

למעלה