מצטרפת חדשה

yulilior

New member
מצטרפת חדשה

זהו , התינוק שלי כבר לא תינוק ואפילו לא פעוט אלא ילד גדול שהולך לכיתה א' השנה. אתמול קיבלנו מכתב מבית הספר לגבי מפגש הורים עם בית הספר והסגל ואני ממש ממש מתרגשת וגם קצת דואגת כי אורי שלי יהיה מקטני השכבה (יליד סוף נובמבר) וגם פיזית הוא גם קומפקטי. האמת קצת התלבטנו אם להעלות אותו השנה אבל אחרי התיעצות עם גננת ופסיכולוגית החלטנו שהוא מוכן.

פלג מים1

New member
שיהיה בשעה טובה ../images/Emo24.gif

זה באמת מרגש, נכונה לכם, לכולכם חוויה מיוחדת בהחלט... לגבי החשש הטבעי שלך - לילדי שעלה בגיל כמעט שבע לא היה יותר פשוט, או יותר מדוייק לומר שלי לא היה ויתר פשוט. קשה לשחרר אתהאפרוחים הקטנים, זה מפחיד ומדאיג גם בשנה שאחרי, אני לא בטוחה שזה מנחם, אבל התכוונתי שהחשש לא לגמרי קשור לגיל הפיזי. אגב אני ילידת נובמבר,גם הייתי מהקטנים בכיתה ודווקא נהנתי מהמעמד כקטנה לאורך השנים
שיהיה המון בהצלחה!

ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

זה באמת מרגש. המפגשים הראשונים עם בית הספר
ואני יכולה להבטיח לך, שאם לא הייתי דואגת משום שהוא מקטני השכבה, היית מוצאת ממשהו אחר לדאוג
אני מעלה בשנה הקרובה ילד שלישי לכיתה א' (בן אחרי שתי בנות) ואני מוצאת שעם כל אחד ואחת מהילדים היו לי דאגות אחרות. שיהיה
רבה, ואנחנו כאן כמובן, לשמוע, להתייעץ, לשתף ולהתרגש ביחד...

ברוכה הבאה

האמת שבכיתה הגודל לא קובע ואם הוא הסתדר בגן הוא יסתדר בבית הספר. הבת שלי ילידת דצמבר והסתדרה יחסית טוב. הבעיות שהיו לנו היו לנו קודם ולא היו קשורות לגיל הצעיר.

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

בהצלחה! גם לנו בשבוע הבא יש מפגש כזה בבית ספר, ללא הילדים, בערב.

למעלה